Znowu utknęło

2

Wczoraj, w zamiejscowym oddziale gliwickiego Sądu Okręgowego w Wodzisławiu Śląskim, odbyła się kolejna rozprawa przeciwko Dawidowi W.

Niestety sprawa nie ruszyła się o krok. Ostatnim razem obrońca wypowiedział pełnomocnictwo, tym razem rozprawa została odroczona z urzędu.


Jak powiedział nam rzecznik prasowy gliwickiego sądu, Tomasz Pawlik, decyzja ta była podyktowana koniecznością uzupełnienia dokumentów o kolejne opinie biegłych psychiatrów.


Wczorajsza rozprawa, podobnie jak poprzednie, odbyła się w trybie tajnym. Nie jest również, póki co, znana data kolejnej.


/SaM/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. wwww

    Czytalem caly artykul w obliczach naprawde frustacji mozna dostac

  2. Oglądałem wczoraj program na National Geographic pt”MegaMiasta” i zapadło mi w ucho ozstanie zdanie w tym programie, które było poświęcone Sao Paulo a brzmiało chyba tak „miasto aby żyć musi mieć dobre inwestycje i dobrą wolę bo te ścieżki bardzo często się krzyżują” Niby odnosiło się do gigantycznego miasta, które intensywnie się rozwija ale też nadaje się do takich miast jak Racibórz. A jeśli w nim siędzi Wojnar to ani dobrych inwestycji ani dobrej woli nie uświadczysz w SRC!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here