Przeprowadzono otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury

6 lutego Komisja Konkursowa dokonała oceny ofert złożonych przez 7 organizacji pozarządowych, przyznając im dotację. W odniesieniu do „Programu współpracy Miasta Racibórz z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2006 rok”, przeprowadzono otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w dziedzinie kultury.

Do konkursu przystąpiło 8 podmiotów, z których jeden nie spełniał wymogów formalno – prawnych.
6 lutego Komisja Konkursowa dokonała oceny ofert złożonych przez 7 organizacji pozarządowych, przyznając im dotację w następującej wysokości:

1. Parafia Rzymsko – Katolicka pw.WNMP – Cykl koncertów w wykonaniu chóru Parafii – 2.tys.zł.
2. Stowarzyszenie Kultury Ziemi Raciborskiej – VI Międzynarodowe Spotkania Artystyczne – Śląsk – Kraina Wielu Kultur – 4 tys.zł.
3. Parafia Rzymsko – Katolicka pw. Najśw.Serca Pana Jezusa – XV Raciborski Festiwal Piosenki Religijnej „Spotkałem Pana” – 4 tys.zl.
4. Polski Związek Chórów i Orkiestr – Okręg Raciborski – IV Festiwal Pieśni Stanisława Moniuszki oraz XVI edycja Festiwalu Pieśni Chóralnej do słów J.von Eichendorffa – 3 tys.zł i 2 tys zł.
5. Stowarzyszenie Artystów i Podróżników – Grupa Rosynant – III Raciborski Festiwal Podróżniczy WIATRAKI – 5,5 tys zł.
6. Raciborskie Stowarzyszenie Kulturalne „ASK” – „trzASKoff i okolice” – 6,5 tys.zł.
7. Raciborskie Kurkowe Bractwo Strzeleckie – Festyn historyczny – 3 tys.zł.

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Tylko jak będą filmować urząd niech szczególną uwagę zwrócą na prezydentów a potem nich to w kablówce puszczą – będziemy wiedzieć czym talim ważnym się zajmyje Osuchowski, Szypowski, Bartela no i oczywiście prezes przewodniczący miejskiej bezradni

  2. A jaka oszczędność na kampanii reklamowej:)) Czyli nic nowego. „Pan Tadeusz” znów ten sam z tym samym programem co przed czterama laty ( ja już dawno przestałem się łudzić tymi osobami co nie mają niczego nowego do zaproponowania). tradycyjnie przed wyborami „ojciec Tadeusz” wystąpi w kablówce z orędziem do mieszkańców z Raciborzem w tle:)))))

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here