II Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”

Apteka Św. Mikołaja oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu ogłaszają II Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”.Regulamin konkursu:
1.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni z terenu Raciborza i całego powiatu.
2. Technika prac dowolna
3. Każdy może przedstawić jedną pisankę
4. Do każdej pracy dołączyć należy dane: imię i nazwisko, klasa, szkoła, opiekun, adres, telefon w dwóch egzemplarzach.
5. Prace oceniane będą przez jury w 5 kategoriach wiekowych.
6. Pisanki należy dostarczac do Apteki Św. Mikołaja, ulica Londzina 34 do 29 marca 2006 roku, w godzinach 9.00 – 15.00 (prace przyniesione po tym terminie nie będą oceniane przez jury)
7. Finał konkursu odbędzie się 7 kwietnia 2006 roku o 10.00 w Aptece Św. Mikołaja.
8. Wszystkie prace zostana wyeksponowane na wystawie w aptece.
9. Pisanki odbierać można 11 kwietnia 2006 roku godzinach 9.00 – 12.00.
10. Za uszkodzone pisanki w wyniku transportu organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. Apteki Św. Mikołaja – 032 415 89 38, lub biblioteka ZSOMS – 032 415 44 59.

- reklama -

7 KOMENTARZE

  1. Rzeczywiście z tymi niezbyt atrakcyjnymi pozostałościami po czworonogach jest problem i wstyd w środku Europy. Jak widać nie wszycy widzą psie kupy, ciekawe tylko jak je mijają?

  2. Kiedyś Racibórz stawiany był na Śląsku za wzór czystości i oazę zieleni – teraz gołym okiem widać iż tego miasta nikt nie sprząta. Racibórz rzeczywiście „zszedł na psy” – czego włodarze naszego miasta niestety nie dostrzegają!!!

  3. A jeśli chodzi o ciekawe cytaty to ja sam osobiście słyszałem jak parę miesięcy temu w polsatowskim „Co z tą Polską?” Wałęsa tak powiedział: „MUSIMY DOBRZE WYKORZYSTAĆ OSTATNIE GODZINY NASZYCH PIĘCIU MINUT!”:)))))))

  4. Ten Bartela niech już wraca do tego Rafako. Takiego nieudacznika jeszcze to miasto nie miało. Nie robił kompletnie nic, zero własnej inicjatywy.W sprawach, za ktore odpowiada – zawsze nie przygotowany. Zapewne o takiego gościa bez ambicji Osuchowskiemu chodziło – mierny ale wierny. W tym postPZPR-ze nic się nie zmieniło.Wyższe wykształcenie oprócz rzetelności niewiele jest warte!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here