Zapisy na Śląski Uniwersytet Trzeciego Wieku

ŚUTW w Raciborzu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wstąpienia do naszego Stowarzyszenia: Śląski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Zebranie n.t. ŚUTW odbędzie się w dniu 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w siedzibie Uniwersytetu.

Zapisy na rok akademicki 2006/2007 przyjmujemy w naszej siedzibie w dniach pn. 10-11, czw. 17-18, w czasie organizowanych spotkań oraz w Aptece Św. Mikołaja w godz. 8.00-20.00. W wyżej wymienionych miejscach można otrzymać materiały informacyjne, statut, deklarację członkowską, regulaminy, wykaz kierunków, sekcji zainteresowań, kół, zespołów, klubów itd.


Uprzejmie zapraszamy Szanownych Państwa, wykładowców, studentów i słuchaczy, dobrodziejów, przedstawicieli urzędów, uczelni, instytucji, towarzystw naukowych, stowarzyszeń, organizacji, związków, partii oraz mediów na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2006/2007, która odbędzie się w dn. 1 XI (niedziela) o godz. 16.00 w sali audytoryjnej Domu Kultury „Strzecha”.


Zebranie n.t. ŚUTW odbędzie się w dniu 31 sierpnia (czwartek) o godz. 18.00 w siedzibie Uniwersytetu.


Serdecznie zapraszamy do Śląskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który jest salonem naukowym i towarzyskim Raciborzan.


kontakt: Piotr Klima, e-mail [email protected]

- reklama -

61 KOMENTARZE

  1. Tak,tak oczywiście masz racje. A tak na marginesie,to impotencja jest podobno też uleczalna, więc się nie przejmuj tak bardzo.Co prawda nie ta intelektualna, ale z tym też można żyć. w końcu jest was paru na tym Świecie z tą przypadłością… Może poszukaj jakiejś grupy wsparcia ? Będzie ći łatwiej podczas kolejnych przepustek,a i Pan doktor nie będzie się gniewał. Głowa do gory.Tylko nie zapomnij o pastylkach przed snem!!!

  2. Spokój mi tu!!!! Za chwilę to się zaczniecie rzucać basenami, kaczkami i strzykawkami. Normalnie jak w Monachomachii Krasickiego. Ja bym to nazwał SZPITALOMACHIA.

  3. A-F znowu masz rację, ale próbuje zrobić dobry uczynek i pomóc biedakowi,żeby mógł jak najszybciej dostać przepustkę i dalej raczyć nas swoimi postami. Oczy mi się już same zamykają,więc dobrej nocy. TUMANOWI też.

  4. …wnik ciekawe smarku czy kozaczyłbyś tak gdybyśmy spotkali się w 4 oczy… Pewnie nie… dlatego luzujesz swoje wszystkie kompleksy bawiąc się na internecie. Mam nadzieję że promocja na neostradę skończy ci się za niedługo dzieciaku.

  5. Do Ja. To Ty barania łąko jeszcze jesteś na przepustce? Ty siadasz do komputera przed zażyciem tabletek ? Poproś Pana doktora TUMANIE ,albo o lepsze dopasowanie godzin zażywania,albo o zwiększenie dawek,a zobaczysz że świat nie musi być taki przerażający.

  6. …wnik a może się spotkamy i porozmawiamy w 4 oczy bo tak prężyć się zza klawiatury każdy potrafi. Ale jak znam życie to jesteś po prostu zfrustrowanym zakompleksionym małolatem z małym penisem i nic poza bezmyślnym pukaniem w klawisze nie potrafisz…

  7. To Ty chcesz się spotkać ze mną w cztery oczy bo interesuje Cię wielkość mojego penisa ??? A fe.Teraz to chyba przegiołeś ZBOKU jeden. Wiesz siedzę teraz w przyjemnym hoteliku na drugim końcu Polski,mam za sobą ciężki(ale bardzo udany dzień) zaraz mam zamiar zejść na jakąś smaczną kolację i dziwnie nie chce mi się psuć apetytu na porady dla zagubionego zboczeńca. Jeśli Jutro odzyskam humor to może spróbuje Ci jakoś pomóc.A teraz wybacz…

  8. …wnik zapoznaj się z dziełami Freuda a będziesz wiedział o czym piszę. Według mnie jesteś biednym zagubionym i zakompleksionym człowieczkiem. Prawdopodobnie masz poważne problemy ze swoją seksualnością i używasz internetu w celu dowartościowania się. Tego co piszesz nie potrafiłbyś powiedzieć mi w 4 oczy… Podziękuj rodzicom za neostradę… A swoją drogą nie jest ci wstyd że ciągle jesteś na ich utrzymaniu?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here