Erotic Kitch Party

Erotic Kitch Party to bezkompromisowa impreza taneczna przywołująca szalone lata disco końca lat 70, kolorowe lata 80. i początek 90. Stowarzyszenie ASK i Grupa Rosynant zapraszają do klubu „Koniec świata” w DK „Strzecha” w sobotę 16 września od godz. 20.00 do ostatnich tańczących. Wstęp: 4 PLN.

Erotic Kitch Party to bezkompromisowa impreza taneczna przywołująca szalone lata disco końca lat 70, kolorowe lata 80. i początek 90.Na gości czeka muzyka i specyficzne wideoklipy pełne erotyzmu, szaleństwa, często kiczu, nierzadko absurdu. Z winylowego krążka zagrają królowie i królowe ówczesnych parkietów: Madonna, Michael Jackson, Sabrina, Eurythmics, Donna Summer, Sandra, Whtiney Houston, Bee Gees, Alphaville, Gloria Estefan czy Kylie Monogue.

Stowarzyszenie ASK i Grupa Rosynant zapraszają do klubu „Koniec świata” w DK „Strzecha” w sobotę 16 września od godz. 20.00 do ostatnich tańczących. Wstęp: 4 PLN.


Stroje w stylu epoki mile widziane!- reklama -

16 KOMENTARZE

 1. Smutno, kiedy starzy raciborzanie pamiętający świetność miasta, są dzisiejszym stanem rzeczy, eufemistycznie mówiąc, rozczarowani.Aż żal, kiedy odwiedza się niedaleką Opawę i widzi, ile można zrobić dla estetycznego wizerunku miasta. Czesi wiedzą i chcą, w Raciborzu ani nie wiedzą, ani nie chcą.Ot i cała prawda, smutna prawda.

 2. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 3. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 4. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 5. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 6. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 7. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 8. To że Racibórz jest tak brudny to wina ich włodarzy. widocznie lubią brud skoro nic w tym kierunku nie robią by nasze miasto było czyste.dzięki Bogu że już niedługo znikną z urzedu miasta

 9. Racibórz nie jest aż taki brudny. Uwierzcie, taka jest prawda. A panią Burdzik chciałbym zapytać jak nazywała się wcześniej (ja to wiem) i na kogo mogła donosić, gdy pracowała w komitecie miejskim PZPR? Niech odpowie! Piatsowanie przez nią takiej godności uwłacza tej organizacji i jest dla wszystkich poniżające, zwłaszcza dla jej członków.

 10. Faft brudny to on moze az tak nie jest ale okropnie zaniedbany. Jak kazdy kto przyjezdza po latach do Rac. i widzi te odrapane brudne budynki, te fasady bubynkow w siedmu barwach co sklep to inna ale od pierwszego pietra znow inny kolor , zgroza . O dworcu PKP nie ma co mowic to widzi kazdy kto tu mieszkal a teraz odwiedza Ratibor i nic dalej sie nie robi . Grützi

 11. Jest jaki jest. Może ktoś chciał, aby ta szarość miasta przypomiała gościom dawne dni spędzone tu w latach ich młodości.Aco ma być taki pstrokaty jak te wstrętne kiczowate zachodnie miasta! MAMY SWÓJ KLIMAT!

 12. Potwierdzam, że podana stronka działa (a po co dawać na google???? wystarczy wpisać w pasku). Bardzo ciekawe zestawienia starych fotografii ze współczesnymi:)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here