Skatepark w Raciborzu – miejscem sportu i rekreacji – petycja do prezydenta miasta

0

Skatepark jest miejscem, gdzie niezależnie od pory roku aktywni młodzi ludzie mają okazję spożytkować swoją energię w bezpieczny i kreatywny sposób: na desce, rolkach i rowerach.
Takie miejsce jest potrzebne młodym raciborzanom…Sporty ekstremalne są prężnie rozwijającymi się sportami ściśle związanymi ze sposobem spędzania wolnego czasu i sposobem na życie. Sporty są również dobrą alternatywą dla alkoholu czy też narkotyków. Takie miejsce jest potrzebne tysiącom młodych ludzi z Raciborza oraz innych miast w południowej Polsce.

Racibórz jest bogaty w tereny świetnie nadające się do wybudowania skateparku (np.stare baseny w mieście). Brakuje tego rodzaju alternatywy dla kreatywych i aktywnych młodych ludzi. Dodajmy, że skatepark byłby nie tylko obiektem sportowym, ale też miejscem związanym ze stylem życia młodych ludzi: miejscem wystaw tematycznych, czy koncertów.

Skatepark to także szansa promocji dla Raciborza. Gdyby powstał skatepark z Raciborzu byłaby możliwość organizowania zawodów z poszczególnych dyscyplin promujących miasto.

Głęboko wierzymy, że władze Miasta Racibórz zechcą przyczynić się do powstania skateparku w naszym mieście.

Dawid Rusin
Raciborska Scena Rowerowa
[email protected]

Można wziąć udział w wirtualnej ankiecie.

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here