didacta- projekt [email protected] na Międzynarodowych Targach Edukacyjnych

Sukces Compasa – prezentacja wyników międzynarodowego projektu na Międzynarodowych Targach Edukacyjnych didacta w Kolonii.Dobiegł końca realizowany przez dziewczęta z Gimnazjum Nr 5 międzynarodowy projekt [email protected] „Ukierunkowanie zawodowe dziewcząt w Polsce i w Niemczech”. Projekt realizowały uczennice uczęszczające na zajęcia języka niemieckiego ojczystego w ramach prowadzonych dodatkowych zajęć dla chętnych uczniów z G5.
Rezultatem projektu jest utworzona przez dziewczęta dwujęzyczna strona internetowa, którą można zobaczyć na stronie G-5 w dziale współpraca z Niemcami: www.gimnazjum5.raciborz.com.pl.
Strona i realizacja całego projektu spodobała się organizatorom projektu niemieckiej organizacji oświatowej Schulen ans Netz i jej polskiemu partnerowi [email protected] tak bardzo, że przedstawicielki grupy uczennic realizujących ten projekt wraz z opiekunkami p. Beatą Rubin-Jałowiecką oraz p. Zuzanną Bednarską zostały zaproszone na Międzynarodowe Targi Edukacyjne didacta w Kolonii. Uczennice 02.03.2007 na tragach didacta zaprezentowały zainteresowanej publiczności projekt oraz stronę internetową, spotkały się również z partnerkami z tandemu z Niemiec z Büdingen, z którymi współrealizowały projekt Compas.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here