„Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego” – drugi medal przyznany

Stanisław Ostrowicz, wieloletni kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Raciborzu otrzymał tytuł i medal „Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego”.Tytuł ten Rada Powiatu Raciborskiego przyznała po raz drugi, a stanowi on uhonorowanie dla osób pozytywnie wpływających na rozwój powiatu.

– Pan Stanisław Ostrowicz od początku swojej pracy zawodowej, nieprzerwanie od 1961 roku., był i jest związany z rolnictwem naszego regionu. Jako kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Raciborzu dał się poznać jako znakomity fachowiec. Cieszy się ogromnym zaufaniem wśród rolników. To między innymi dzięki jego inicjatywom i działaniom poziom rolnictwa w powiecie raciborskim jest tak wysoki – uzasadniał decyzję radnych Starosta Raciborski Adam Hajduk.

– Mimo, iż kończę pracę w Powiatowym Zespole Doradztwa Rolniczego w Raciborzu, nie kończę pracy na rzecz rolników i rozwoju rolnictwa tej ziemi – mówił Stanisław Ostrowicz tuż po otrzymaniu medalu.

Pierwszy tytuł i medal "Zasłużony dla Powiatu Raciborskiego" Rada Powiatu Raciborskiego przyznała staroście Powiatu Märkischer Aloysowi Steppuhnowi w sierpniu ubiegłego roku.

/SaM/

Zobacz WIDEORELACJĘ.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here