Derby powiatu raciborskiego w okręgowej lidze piłki nożnej

W najbliższy weekend odbędzie się 12 kolejka rozgrywek w grupie III Ligi Okręgowej w piłce nożnej.

Mimo tego, że ewidentnie spotkaniem kolejki będzie mecz LKS Krzyżanowice z Górnikiem Pszów to uwagę kibiców z pewnością przyciągnie mecz LKS Chałupki kontra LKS Tworków – jedno z derbowych spotkań powiatu raciborskiego w tej lidze.


Na razie najwyżej sklasyfikowana drużyna z powiatu raciborskiego LKS Krzyżanowice po jedenastu kolejkach jest na 4 miejscu w tabeli z dorobkiem 20 pkt (6 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki), a sobotni rywal Górnik Pszów z dorobkiem 24 pkt zajmuje 3 miejsce. Przed grającymi przed własną publicznością piłkarzami z Krzyżanowic duża szansa na zmniejszenie dystansu punktowego do „górników” z Pszowa. Mecz w sobotę 13 października o godz.15.00.


Derby w Chałupkach z pewnością przyciagną na stadion wielu kibiców, mecz rozpocznie się o godz. 15.00 również w sobotę. Zajmująca 13 miejsce w tabeli drużyna LKS Tworków musi konsekwentnie szukać punktów, aby uciec z dołu tabeli. Natomiast piłkarze z Chałupek nie mogą sobie pozwolić na stratę kolejnych, jeżeli mają jeszcze ambicje na zajęcie miejca w czołówce tabeli.

Czekamy na Wasze komentarze, prognozy wyników i wszelkie ciekawostki dotyczące drużyn z III grupy ligi okręgowej.


/Piela/

- reklama -
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here