Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Barwy Jesieni 2007

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu zaprasza na podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Barwy Jesieni 2007.

Starostwo Powiatowe w Raciborzu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu serdecznie zapraszają na podsumowanie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego BARWY JESIENI 2007, które odbędzie się dnia 18 listopada 2007 r. w siedzibie MDK-u. Początek o godz. 16:00.

- reklama -

W programie wręczenie nagród laureatom połączone z otwarciem wystawy pokonkursowej, a także koncert JESIENNE GRANIE w wykonaniu zespołu wokalnego MIRAŻ.

W bieżącym roku na Konkurs napłynęło 3050 prac z 215 placówek kulturalnych i oświatowo – wychowawczych z terenu całego kraju. Jury w składzie Marian Chmielecki -artysta, plastyk, Barbara Kasza – artysta, plastyk, Adam Krzemień – artysta, plastyk, Grażyna Wójcik – Kierownik Referatu Promocji, Rozwoju i Współpracy Zagranicznej Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz Ewa Lenard – stażystka Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu w czterech kategoriach wiekowych wyłoniło 13 laureatów nagród (w tym jednego nagrody Grand Prix) oraz 26 wyróżnień. Natomiast do wystawy pokonkursowej dopuściło 202 prace.

Wystawę pokonkursową zwiedzić będzie można w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu, a w przyszłym tygodniu część przeniesiona zostanie do Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz do Urzędu Miasta Racibórz.

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here