
Z raciborską młodzieżą spotka się 16 stycznia w ramach ferii zimowych organizowanych przez MOS.
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Raciborzu zaprasza do aktywnego spędzenia tegorocznych ferii.
Program ferii zimowych w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym:
14-22 stycznia:
godz. 17.00 -18.00 zajęcia z koszykówki
16 stycznia:
godz. 16.00 rozgrzewka przed spotkaniem z uczestnikiem programu 'You Can Dance'
godz. 17.00 spotkanie z Rafałem 'Tito' Kryłą – tancerzem programu 'You Can Dance'
17-24 stycznia:
Turniej tenisa stołowego
Turniej piłki siatkowej
Wstęp bezpłatny




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)







![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)


![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)




