Nasza mała Szansa na Sukces, czyli O Boże! Jak oni śpiewają!

0

14 lutego, w Dniu Zakochanych, odbył się w naszej szkole finał konkursu piosenki pod wielce intrygującym tytułem ,,Nasza mała Szansa na Sukces”, czyli ,,O Boże, jak oni śpiewają!”. Wystąpiło w nim sześcioro finalistów, których wyłoniły wcześniejsze surowe kwalifikacje. Uczestnicy zaprezentowali przygotowaną przez siebie piosenkę, a następnie każdy wylosował jeden utwór, wzorem prawdziwej ,,Szansy …”.

Komisja konkursowa w składzie: pani wicedyrektor Sława Mądrzyńska-Galińska, pan Sebastian Mielnik oraz Joanna Kuklewicz z ramienia SU miała trudne zadanie. W rezultacie wyłoniono zwycięzców:

- reklama -

I miejsce – Patrycja Kakuba z kl.VIb

II miejsce – Mirela Kulik z kl.IVb

III miejsce – Emilia Frost z kl. VIc i Maciej Szabliński z kl. Vb

Wyróżnienia: Wioleta Borukało z kl. VIb i Marcin Koza z kl. Vb

Nagrodami w konkursie były między innymi odtwarzacz MP3 oraz myszka komputerowa ufundowane przez Samorząd Uczniowski przy pomocy firmy TopMK (sklep Vobis na ul. Bankowej i w Kauflandzie), obraz akrylowy oraz ufundowane przez panią dyrektor maskotki. Całości dopełniały kolorowe dyplomy.

Konkurs był świetnym sposobem spędzenia szkolnych Walentynek, zgromadzona w sali gimnastycznej publiczność złożona z uczniów całej szkoły doskonale się bawiła. Spotkanie uświetniła swoim występem gościnnym zeszłoroczna absolwentka naszej szkoły, Aleksandra Szablińska, śpiewając w przerwach piosenki ,,Baby, baby” Blue Cafe oraz ,,Only Hope” z filmu ,,Szkoła uczuć”.

Serce rośnie widząc, jakie talenty wokalne uczęszczają do naszej szkoły. Konkurs przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem T. Hetmana.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here