Półfinałowy turniej Mistrzostw Polski Młodziczek w piłce siatkowej w Rudniku

0

W najbliższy weekend 26 i 27 kwietnia na hali w ZSO w Rudniku siatkarki UKS Krzanowice walczyć będą o kwalifikację do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Młodziczek.

 

- reklama -

 

Turniej rozpocznie się w sobotę o godz. 10.00 spotkaniem, w którym zmierzą się drużyny UKS Krzanowice i MTS Kwidzyn. Po zakończeniu meczu na godz. 11.00 organizatorzy zaplanowali uroczyste otwarcie turnieju. Bezpośrednio po otwarciu zagrają ze sobą UKS Proszowice i MUKS Truso Elbląg.

 

Po przerwie obiadowej w sobotnie popołudnie o godz. 16.00 MUKS Truso Elbląg zagra z MTS Kwidzyn i na koniec około godz. 17.30 rozpocznie się mecz pomiędzy UKS Krzanowice a UKS Proszowice.

 

W niedzielę mecze rozpoczną się o godz. 10.00 najpierw UKS Proszowice zagra z MTS Kwidzyn, a później w ostatnim meczu turnieju UKS Krzanowice zagra z MUKS Truso Elbląg. Na godz. 12.30 przewidziane jest uroczyste zakończenie turnieju.

 

Zajęcie przez drużynę UKS Krzanowice conajmniej drugiego miejsca zagwarantuje awans do grona ośmiu najlepszych drużyn klubowych młodziczek w Polsce.
Patronat nad turniejem objęli starosta raciborski Adam Hajduk, wójt gminy Rudnik Alojzy Pieruszka i burmistrz miasta i gminy Krzanowice Manfred Abrahamczyk.

 

/Piela/   

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here