V Zjazd Rodzin z Rzadkimi Zespołami Chromosomowymi

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Genetycznymi "GEN" zaprasza do wzięcia udziału w V Zjeździe Rodzin z Rzadkimi Zespołami Chromosomowymi.

- reklama -

Zjazd ten odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2008 r.  w Poznaniu.Do udziału w nim zaproszeni są rodzice dzieci niepełnosprawnych, specjaliści zajmujący się diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją dzieci z uwarunkowanymi zaburzeniami rozwoju, studenci uczelni medycznych, psychologiczno-pedagogicznych oraz wszyscy zainteresowani tą tematyką.

 

Podczas Zjazdu wygłoszonych zostanie kilkanaście wykładów, odbędzie się sesja panelowa oraz warsztaty terapeutyczne o tematyce wspomagania rozwoju i wsparcia rodzin osób o wolniejszym rozwoju intelektualnym.

 

W czasie Zjazdu przewidziana jest sesja doniesień plakatowych. Osoby zainteresowane prezentacją wyników swojej pracy oraz organizacje pozarządowe działające w obszarze osób niepełnosprawnych mogą przesyłać opis plakatu na adres e-mail Stowarzyszenia: [email protected] do dnia 05.10.2008 r.

 

Dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami udział w Zjeździe wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem jest bezpłatny.

 

Dla pozostałych uczestników pełna odpłatność za bierne uczestnictwo o w Zjeździe w części naukowej, wyżywienie, materiały zjazdowe) wynosi 350 zł od osoby.

 

Studenci chcący wziąć udział w części konferencyjnej (bez wyżywienia i zakwaterowania) zaproszeni są bezpłatnie, po wcześniejszym zgłoszeniu udziału organizatorom.

 

Karty zgłoszeń i szczegóły Zjazdu zamieszczone są na stronie www.gen.org.pl

 

Informacji udziela Hanna Majewska tel. kom. 0 607 222 721 lub e-mail: [email protected] 

 

oprac./ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here