RCK ma już nowy sprzęt projekcyjny

2

Został rozstrzygnięty przetarg na dostawę sprzętu projekcyjnego do kina, które działać będzie w DK  " Strzecha".Raciborskie Centrum Kultury będzie posiadaczem nowego sprzętu projekcyjnego, dozbrojenia posiadanego nagłośnienia do systemu pełnego Dolby Digital, zespołu ekranowego.

Firma z Łodzi, która wygrała przetarg była jedyną firmą, która do niego przystąpiła. Cena oferty wynosi 109 007,00 zł.

- reklama -

– Jesteśmy na etapie realizowania projektu dotyczącego modernizacji kina. Sprzęt, który zakupiliśmy to wysokiej klasy sprzęt marki Kinoton, znanej w całej Europie. Na ten moment trwają prace modernizacyjne, m. in. demontaż nagłośnienia w RCK przy ul. Chopina.- mówi Andrzej Śliwicki, pracownik RCK.

Kino będzie przeniesione do sali w DK " Strzecha" przy ul. Londzina. Tam w najbliższych tygodniach powstanie kabina projekcyjna. Zgodnie z umową kina z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, od listopada ruszą pierwsze projekcje.

/ab/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Zamiast kupować nowe projektory powinni jakoś zachęcić widzów do chodzenia tam, mówie tu m. in. o wymianie siedzeń na wygodne, generalnym remoncie sali i oczywiście o puszczanie nowych filmów, a nie tych z przed dwóch miesięcy…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here