Panie w poradniach na Gamowskiej nieuprzejme?

– Kobieta, która powinna obsługiwać pacjentów siedzi na biurku obrócona tyłem i rozmawia przez telefon – oburza się radny Ryszard Wolny.

Na wrześniowej sesji Rady Miasta radny Ryszard Wolny zwrócił uwagę na niską, jego zdaniem, jakość obsługi pacjentów w poradniach. Według radnego zdarzają się sytuacje, w których recepcjonistka zamiast obsłużyć chorego siedzi na biurku obrócona tyłem i rozmawia przez telefon. Dodał, że pacjenci boją się zwracać uwagę.

- reklama -

 

 

Radna Krystyna Klimaszewska, pracująca na co dzień jako pielęgniarka koordynującaca prace w poradniach specjalistycznych przy ulicy Gamowskiej, zapewniała radnego, że panie recepcjonistki są zawsze miłe.

 

 

Zdaniem pacjentów bywa różnie. Wprawdzie zdarza się, że panie recepcjonistki są nieuprzejme, jednak dużo częściej są miłe.

 

Kunegunda Kukla – Od lat się tu leczę, przeszłam wiele operacji w tym szpitalu i zawsze byłam dobrze traktowana. Panie w rejestracji są miłe i zawsze pomagają.

 

Dariusz Hutera – Nie mam nic do zarzucenia paniom w okienku. Zawsze mogę liczyć na ich pomoc.

 

Katarzyna Hnoube – Nie spotkałam się jeszcze z niemiłym przyjęciem. Zawsze jest sympatycznie i grzecznie.

 

Katarzyna Hercog – Mnie rejesruje teraz babcia, ale generalnie różnie bywało. Czasem jest miło, a czasem nieuprzejmie.

 

Elza Blot – Wiadomo, że każdy może mieć dobry lub gorszy dzień, więc różnie to bywa z tą uprzejmością. Najbardziej mnie złości to, że brakuje w poczekalni krzesełek i windy blisko wejścia, bo jak się jest ze starszą osobą, to ciężko wejść przecież na piętro.

 

Zobacz również Ile czekamy na wizytę u lekarza

 

/KJ,ab/

- reklama -

54 KOMENTARZE

 1. A ta Pani zamiast zostać nadętą pigułą mogła uprawiać zawodowo zapasy lub inny sport, a na radną też może startować.
  Nikt nikomu nie broni. Niech zbierze popracie od sprzyjających jej pacjentów i zobaczymy ile zdobęcie podpisów.

 2. Ale się martwicie o Panie na Gamowskiej…Ciekawe czy one się martwią o Was?
  Ps. Czemu zazdrościcie mistrzowi ,że zarabia. W tej mieścienie wielu zarabia wiele więcej , nie zasługując na to. Czemu się jakoś ich nie czepiacie. Oni i tak leczą się za granicą. Więc są mili i qlturalni.
  Nie tylko panie na Gamowskiej – oczywiście niektóre – pracują tu jakby za karę , przyglądajcie się uważniej co niektórym lekarzom – tzw. mądrym, monopolistycznym lekarzykom. I wtedy proszę o racjonalną konkluzję.
  Powtarzam – mam w rodzinie 6 lekarzy i wiem co to za praca, ale do niektórych filozofów na Gamowskiej powiem odwracając ich „myśl” – zawsze można zmienić zawód…Przecież nie ma obowiązku bycia lekarzem.

 3. Panie na Gamowskiej w rejestracji są bardzo nie nieuprzejme……taki zołzy łaskę robia człowiekowi jak się ocos pyta……….zreóbcie z tym porządek!!!!!!!!!!!!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here