Na Stalmacha 1 znowu przeciekało

3

W sobotę, 20 września, w godzinach popołudniowych mieszkańcy interweniowali do MZB w związku z przeciekami na klatce schodowej.

Jak mówi Antoni Jureczka, kierownik Działu Techniczno-Eksploatycyjnego w MZB – doszło do przecieku, mimo zabezpieczenia folią przed deszczem. – Gdy mieszkańcy zwrócili się do MZB, został wezwany wykonawca, który następnie zabezpieczył przeciekający dach – tłumaczy Jureczka.

- reklama -

 

 

W chwili obecnej – mówi Jureczka – dach jest już jednokrotnie pokryty i nie powinno dojść do przeciekania. 

 

Zobacz również Mieszkańcy remontowanej kamienicy boją się o swoje bezpieczeństwo, Miejski Zarząd Budynków remontuje pełną parą.

 

/KJ/

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. W artykule tym nie wspomniano, że ponownie zostało zalane również najmowane przeze mnie mieszkanie (o czym pisano w poprzednim artykule). Dysponuję oczywiście stosownymi zdjęciami, nie tylko z mieszkania, ale również z „zabezpieczonego” dachu (stan na dzień drugiego zalania – 20 września 2008). Jutro skontaktuję się w tej sprawie z Redakcją, mam nadzieję, że zechce rozszerzyć artykuł o materiał zdjęciowy… W tej sprawie zostanie przesłane już drugie pismo (tym razem ode mnie jako najemcy), zarówno do MZB, Prezydenta jak i Nadzoru Budowlanego z prośbą o wyjaśnienia. Wobec zaistaniałej sytuacji, jest mi dość ciężko komentować słowa Pana Jureczki o „prawidłowym zabezpieczeniu remontu”, które pojawiają się zarówno w tym artykule jak i w poprzednim. Mam również nadzieję, że i czytelnicy będą mogli się o tym naocznie przekonać…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here