Zdecydowany „szlagier” w Ekstralidze piłki nożnej kobiet

  2

  W sobotę 18 października o godz. 14 we Wrocławiu rozpocznie się spotkanie "na szczycie" Ekstraligi, w którym drużyna Mistrzyń Polski KŚ AZS VB Leasing Wrocław podejmować będzie drużynę RTP "Unia" Racibórz.

  Stawką tego spotkania będzie fotel lidera po rundzie jesiennej. W tym sezonie pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się remisem 0:0. Mecz odbył się w Raciborzu 30 sierpnia, jako mecz czwartej kolejki. Warto wspomnieć, że niewiele wtedy brakowało, aby 3 punkty pozostały w Raciborzu. w 83 min. spotkania po faulu na Annie Sznyrowskiej raciborska drużyna miała rzut karny, niestety pechowo przestrzeliła Hania Konsek. Kilka centymetrów do szczęścia zabrakło w 85 min. spotkania kiedy strzałem z 20 metrów Agnieszka Winczo trafiła piłką w słupek podobnie było z dobitką Hani Konsek.

  - reklama -

   

  Cytując ostatnią wypowiedź Remigiusza Trawińskiego…jedziemy do Wrocławia nie przegrać meczu, a jeżeli uda się coś więcej to przed ostatnią jesienną kolejką nasz sytuacja będzie bardzo dobra, będziemy liderami ligi i w przerwie zimowej będziemy mogli spokojnie przygotować się do rundy wiosennej…

  /Piela/

  - reklama -

  2 KOMENTARZE

  1. Głowa do góry! Nie wtym roku, to w przyszłym. Tzw. „Trener?” jeszcze trochę pobrukuje to miasto, kupi 3-4 dziewczyny z Wrocławia i będzie dobrze. Tylko dlaczego za jego hobby płacimy my wszyscy?

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here