Cykl spotkań ze znanym fotografikiem Zbigniewem Podsiadło

0

Tematem spotkania będzie "Dokument – siła fotografii: podstawowe zasady artystycznego dokumentu, fotoreportaż".

Punktem wyjścia do omawianego tematu będzie prezentacja multimedialna własnego cyklu fotografii pt. „Prowincja”. W drugiej części spotkania, uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje fotografie (zapisane na płytach CD lub DVD albo w formie wydruków). Będą one następnie szczegółowo omawiane i analizowane przez prowadzącego spotkanie, również w formie dialogu i dyskusji z uczestnikami warsztatów.

- reklama -

 

 

 
 

 

 

 

Grudniowe spotkanie adresowane są do tych wszystkich fotografujących, którzy pragną poznać zasady, jakimi rządzi się artystyczny dokument. Czy faktycznie w Polsce „dokumentalizm” ograniczany jest tylko do fotoreportażu? Na te i inne pytania dotyczące „dokumentalności” w fotografii, będą padały odpowiedzi na spotkaniu.

 

 

 
 

 

 

Spotkania-warsztaty są bezpłatne. Każda osoba, która fotografuje lub zaczyna swoją przygodę z fotografią, może przyjść, posłuchać, podzielić się swoimi uwagami i zaprezentować swoje fotografie. Zapraszamy 09 grudnia (wtorek) o godz. 18.00 do Domu Kultury Chwałowice (Rybnik ul. 1 Maja 95 , tel. 0324216222).

 

 

 
 

 

 

 

Organizatorzy prelekcji:
Dom Kultury w Rybniku – Chwałowicach www.dkchwalowice.pl
Grupa Fotograficzna INDYGO www.grupaindygo.art.pl

 

oprac./ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here