3-krotny mistrz świata w BJJ gościem raciborzan

Brazylijczyk Roberto Atalla 3-krotny mistrz świata w brazylijskim jiu-jitsu poprowadzi seminaria dla dzieci i młodzieży w Sokole.

Roberto Atalla pochodzi z Rio de Janeiro. Posiada imponujące osiągnięcia nie tylko w brazylijskim jiu-jitsu ale także w judo, sambo, submission wrestling oraz MMA. Zwyciężył w 155 walkach, 1 zremisował, a 29 przegrał. Zdobył 50 złotych medali, 11 srebrnych i 8 brązowych.

- reklama -

 

 

Brazylijskiego jiu jitsu i sztuk walki uczy od 1993 roku. Zaczął szkolić w S. Pedro da Aldeia w Rio de Janeiro. – Zacząłem uczyć w S. Pedro da Aldeia, w Rio de Janeiro, gdzie mieszkałem przez parę lat. W 1995 roku zostałem zaproszony przez Renzo Gracie do nauczania w jednej ze szkół w Rio. W 1997 roku przeniosłem się do Juiz de Fora, innego stanu w Rio de Janeiro, zostałem tam przez trzy lata. Wróciłem do Rio w 2000 roku, ale zamiast uczyć, skupiłem się bardziej na własnych treningach. W 2003 roku przeprowadziłem się do Europy i stworzyłem Rio Grappling Club w Anglii, jako część Uniwerystetu SOAS w Londynie. Od tamtej pory podróżowałem po świecie, ucząc i promując brazylijskie jiu jitsu i grappling – mówi Roberto.

 

Seminaria odbędą się dzisiaj, 19 grudnia, w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym "Sokół" o godz. 16.00 dla dzieci, a o 18.00 dla dorosłych. Będą obejmować 2-godziny ćwiczeń. Organizatorem jest klub "Łamator".

 

Źródło http://robertoatalla.wordpress.com/

 

/KJ/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here