Zespół GRUBA MAMA zagrał w Atmo

28 grudnia grupa Big Fat Mama odwiedziła ponownie pub Atmosfear. Koncert rozpoczął się o godzinie 20:30 i trwał dwie godziny. Zobacz fotogalerię.

BIG FAT MAMA to ekipa zwariowanych na punkcie "troszeczkę innego dźwięku" 6 młodych funkateers'ow, których bogate w doświadczenia sceniczne losy, połączyły się ze sobą by w rezultacie wspólnie wytworzyć jeszcze więcej "troszeczkę innego dźwięku". Przywołując dobre stare brzmienia za pomocą nowoczesnych zabawek, rozśmieszając przy pomocy swoich nieprzeciętnie drętwych tekstów i szokując nieziemskim wyglądem spełniają misję, którą powierzył im jak mówią, sam dr Funkenstein.

- reklama -

 

– Był to niezwykle udany koncert, atmosfera w pubie była bardzo gorąca. Fani podczas koncertu dobrze się bawili, co było widać po ilości miejsca zajętego na parkiecie – mówił Piotr po koncercie.

 

Zespół zagrał już ponad 300 koncertów w kraju i za granicą, m. in. na festiwalu Opole 2007; Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej 2008 w Salzburgu (jedyny zespół z Polski); festiwalu Rawa Blues 2004, 2005, 2007; The Tall Ship Races oraz scenach prestiżowych klubów – Hard Rock Cafe, SPATiF, Blue Note, Muzyczna Owczarnia.

 

Zespół tworzą: Wioletta Baran (wokal), Aleksander Szerszeń (gitara, wokal), Szymon Drabkowski (gitara), Mateusz Samolong (bas, wokal), Borys Sawaszkiewicz (klawisze) i Jakub Fiszer (perkusja).

 

Źródło http://www.hunderground.pl/

 

/KJ, fot. Piotr Maksymowicz/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. Impreza świetna , zdjęcia syf.Fotograf mógł tego wieczoru siedzieć z dziewczyną w domu zamiast sie siłować z aparatem.”Koncert rozpoczął się o 20.30 i trwał dwie godziny” co to kurde ma byc?

  2. A moim zdaniem zdjęcia są bardzo dobre i przede wszystkim zawierają konkrety. Poza tym było bardzo ciemno więc cudów też nie można sie spodziewac.
    „BIG FAT MAMA to ekipa zwariowanych na punkcie „troszeczkę innego dźwięku”…” Te informacje można przeczytać prawie na każdej stronie o zespole, troche więcej wysiłku redakcjo, a nie ograniczania się do kopiowania informacji, które już wszyscy znamy.

  3. no jasne że się bawiłęm. a co mam się nie bawić 🙂 jak będze stary i na wózku to może se odpuszcze. wszystkim tanczącym dziękuje za wspólną zabawę. było pięknie.

  4. do anka: jesli tak nisko oceniasz fotki, to wyslij lepsze, na pewno umieszczą na portalu. Ty chyba z tych co wszystko krytykują a dupy sami nie ruszą. Miłego.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here