Świecowanie uszu

OD STULECI ZNANY, STOSOWANY I SKUTECZNIE DZIAŁAJĄCY, BEZBOLESNY ZABIEG LARYNGOLOGICZNY

Metoda tzw. świecowania uszu wywodzi się z tradycyjnej medycyny ludowej Dalekiego Wschodu oraz Indian Hopi zamieszkujących niegdyś tereny Arizony w Ameryce północnej. Obecnie przeżywa ona swój renesans i jest coraz częściej stosowana przez wysokiej klasy specjalistów medycyny naturalnej oraz co jest niepokojące przez osoby nie posiadające stosownej wiedzy i umiejętności.

- reklama -

 

Podstawą dobrze wykonanego zabiegu „świecowania uszu” jest zastosowanie odpowiedniej jakości świecy tzn. wykonanej wyłącznie z naturalnych składników stosowanych od stuleci a mianowicie: naturalna bawełna, wosk pszczeli, naturalne olejki eteryczne.
I jak zwykle na rynku można znaleźć w sprzedaży świece różnej, coraz częściej wątpliwej jakości, dalece odbiegające od oryginału.
Chcąc uzyskać maksymalne zadowolenie powinno się korzystać z usług wiarygodnego specjalisty czy terapeuty.

 

 

 

Jak działa świecowanie. 

 

Podczas spalania się świecy, wytwarza się podciśnienie w kanale usznym. Powstaje ono na skutek tzw. efektu komina i prowadzi do dostrzegalnej regulacji ciśnienia zatok. 90% pacjentów stwierdza obniżenie ciśnienia w postaci efektu „lekkości” w okolicach uszu i głowie, jako główny efekt zabiegu. Ciśnienie krążące do wnętrza ucha, dostarcza stężona para wzbogacona ziołowymi substancjami z olejków eterycznych. W wyniku tego następuje leczenie podrażnionych stref.
Wskazania:
– delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny
– stany zapalne uszu i zatok
– dzwonienie i szumy w uszach
– nieżyt nosa
– problem ze słuchem (lekkie zaburzenia)
Rozszerzenie zabiegu o bioenergoterapię, termo akupresurę, aromaterapię i muzykoterapię oraz niejednokrotnie suplementację dietetyczną, daje zadziwiająco skuteczne rezultaty w przypadkach:
– bóle głowy
– migreny
– zachwiania równowagi
– zawroty głowy
– częsty katar
– problemy z zatokami
– zapalenie migdałów
– niedosłuch
– częściowa głuchota
– nieżyt górnych dróg oddechowych
– astma
– brak krążenia limfatycznego
– brak ciśnienia śródopomowego
W zależności od stanu zaawansowania choroby, zabieg wykonujemy od kilku do kilkunastu a w niektórych przypadkach nawet większej ilości razy. Najskuteczniejsze jest wykonanie zabiegów dzień po dniu, wtedy ilość zabiegów skutecznie się zmniejsza na korzyść pacjenta, który szybciej uzyskuje zadowolenie i tym samym skraca ilość wykonanych zabiegów.

 

Ważnym jest, aby po wykonanym zabiegu założyć do uszu tampony z waty oraz aby w tym dniu nie myć włosów w celu uniknięcia wywołania szoku termicznego.
Wprawdzie w wielu publikacjach można wyczytać, że zabieg ten można sobie wykonać samemu, domowym sposobem, jednak zalecałbym skorzystać z usług profesjonalistów, jako, że w sferze zdrowia eksperymentowanie na zasadzie: kupił sobie pan książkę „naprawa samochodu….”, może okazać się wielkim rozczarowaniem.
Nie każdy kto kupi sobie encyklopedię zdrowia, staje się lekarzem.

 

Wszystkich którzy chcieliby dowiedzieć się czy w ich stanie zdrowia zasadnym jest skorzystanie z tej formy terapii zapraszam na BEZPŁATNE konsultacje w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 10.00 – 16.00 do gabinetu Profilaktyki Zdrowia w Raciborzu ul. Opawska 83b/6
Rejestracja telefoniczna 032 740-30-87

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj