Majka Jeżowska na zakończenie festiwalu przedszkolaków

Majka Jeżowska, pierwsza dama polskiej piosenki dziecięcej zaśpiewała we wtorek podczas Dni Raciborza. Jej występ, który odbył się na zakończenie „II mini Festiwalu" dla Przedszkolaków, zgromadził  na raciborskim rynku liczną publiczność. Zobacz zdjęcia

Choć ma w swoim repertuarze również piosenki dla starszej publiczności, uwielbiają ją przede wszystkim dzieci. Przeboje takie jak "Wszystkie dzieci nasze są", "A ja wolę moją mamę" czy "Na plaży" śpiewa kolejne już pokolenie maluchów i właśnie do nich skierowany był wtorkowy występ artystki podczas Dni Raciborza. Oczywiście nie zabrakło wymienionych utworów. W przerwach pomiędzy utworami piosenkarka rozdawała zdjęcia i plakaty, nie zabrakło również konkursu tańca, w którym nagrodą były płyty z jej przebojami.

- reklama -

 

 

 

 

 

 

 

Koncert Jeżowskiej był ukoronowaniem „II mini Festiwalu" dla Przedszkolaków, podczas którego swoje umiejętności zaprezentowali mali wykonawcy ze  Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło", Tęcza oraz grupy taneczne i wokalne z przedszkoli z Raciborza i innych miejscowości.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here