Andrzej Piaseczny żegnał lato z raciborzanami

5

W drugi weekend września na raciborskim rynku odbyła się impreza z okazji pożegnania lata w mieście. Główną gwiazdą był Andrzej Piaseczny, oprócz niego wystąpiły raciborskie zespoły Perspektywa oraz Tetramorfy. Zobacz zdjęcia z pożegnania lata w Raciborzu.

Od godziny 14.00 dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Największym powodzeniem cieszyła się przejażdżka ciuchcią oraz zjeżdżalnia. Przy stolikach koło sceny najmłodsi mogli lepić z gliny oraz ozdabiać twarz malunkami.

- reklama -

 

 

Po blisko półgodzinnym opóźnieniu jako pierwsza zaprezentowała się Perspektywa, zespół wykonywał piosenki polskie oraz zagraniczne, można było usłyszeć m.in. piosenki Maryli Rodowicz, Piotra Rubika.

 

 

Kolejnym punktem programu był występ Tetramorfy. Utwory grane przez muzyków były własną interpretacją poezji polskich poetów: Miłosza, Kochanowskiego, Grochowiaka. Całość w rockowej oprawie z częstymi metalowymi wstawkami, które nawiązywały do rozważań o śmierci.

 

 

Po tych raciborskich akcentach zaprezentowały się modelki z Bielska-Białej oraz raciborzanki prezentujące kolekcję jesienno-zimową firmy Vena.

 

 

Punktem kulminacyjnym był występ Andrzeja Piasecznego z zespołem, to właśnie na ten występ przyszło najwięcej osób. Artysta zaprezentował największe swoje przeboje jak: W imię deszczu, Papierowe serce, Szczęście jest blisko oraz Prawie do nieba. Publiczności tak spodobał się koncert, że muzycy musieli dwa razy bisować.

 

 

 

Całą imprezę prowadził Mariusz Weidner, który w przerwach miedzy występami zapraszał wybrańców z publiczności by opowiedzieli o swoich wakacjach za co otrzymywali maskotkę Raciborka, kubki albo albumy ze zdjęciami Raciborza. Do Raciborza przyjechali również goście z całego kraju, jak dowiedzieliśmy się była rodzina z Kalwarii Zebrzydowskiej, która przejechała 140km żeby żegnać z raciborzanami lato.

/a/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

  1. Co by o portalu com.pl nie powiedziec to jednak trzeba przyznać, że zdjęcia bardzo często mają bardzo dobre – trzymajcie się ciepło, pozdrawiam zwłaszzca Adriana, który na dobre się rozkręcił.

  2. Fun

    Tetramorphy bass is fu*king amazing!! I love this band

  3. Bardzo dziękuję za te ciepłe opinie. Bardzo mi miło, że komuś podobają się zdjęcia 🙂

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here