Kiedy można się bawić na placu zabaw?

– O której jest otwierany i zamykany plac zabaw w parku Roth? – zaintersował się Tomasz Kusy. W sierpniu radny chciał wejść tam z rodziną i okazało się, że obiekt jest zamknięty. – Ludzie dziwili się, że w słoneczne sobotnie popołudnie dzieci nie mają się gdzie pobawić.

– Takich placów zabaw nie ma w Raciborzu zbyt wiele. Rozumiem, że jest nieczynny, gdy pada deszcz, ale w piękne, letnie, sobotnie popołudnie? Dlaczego tam nie ma informacji o godzinach otwarcia oraz o osobach odpowiedzialnych za plac? – dziwił się radny, który wraz z kilkunastoma innymi osobami ostatecznie dostał się tego dnia na obiekt, po prostu się do niego włamując. Doświadczenie to skłoniło go, by podczas sesji rady miejskiej zapytać prezydenta o godziny dostępności parkowego placu zabaw oraz okoliczności powodujące, że jest on zamykany.

- reklama -

 

Prezydent przyznał, że nie zna dokładnie ani godzin, ani zasad funkcjonowania podlegającego pod Przedsiębiorstwo Komunalne obiektu. Obiecał sprawdzić jak to wygląda w regulaminie, a także wyjaśnić opisywaną sytuację. – Do tej pory nie mieliśmy skarg na działalność tego placu zabaw, mam nadzieję, że to jednorazowa wpadka i już się nie powtórzy – podsumował.

 

/ps/

———————————————————————-

REKLAMA:

 

Słuchawki Creative EP-220

 

http://i.testfreaks.co.uk/images/products/600x400/19/creative-ep-220-earphones.5795859.jpgDoskonały dodatek do Twojego kolorowego odtwarzacza MP3 . Przetworniki wyposażone w magnesy neodymowe zapewniają czysty i wyważony akustycznie dźwięk.Niewielkie rozmiary., Dostępne w sześciu wspaniałych kolorach – czarnym, białym, zielonym, niebieskim, czerwonym i różowym.Silikonowe wkładki zapewniają komfort podczas słuchania muzyki.W zestawie znajduje się wygodne podróżne etui.
.
 
 
Dane techniczne:
 
 
Membrany:15 mm, przetworniki z neodymowym systemem magnetycznym.
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20KHz.
Impedancja: 16 ohmy .
Czułość (1kHz): 110dB/mW.
Długość przewodu: 1.2m.
Wtyk: pozłacana wtyczka minijack stereo 3.5mm .
Waga: 12g (bez opakowania),
Zawartość opakowania: muzyczne słuchawki stereofoniczne Creative EP-220 ,Podróżne etui,
 
 Cena w SOFT-ib : 39 zł
Cena w komputronik.pl : 42 zł
Cena w vobis.pl : 49 zł
 (Ceny na dzień 30.09.10)
 
 
 
 

 SOFT-ibKOMPUTERY NOTEBOOKI KASY FISKALNE MULTIMEDIA SPRZĘT AKCESORIA SERWIS INTERNET

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here