Prezydenckiego turnee ciąg dalszy

Prezydent Raciborza Mirosław Lenk spotkał się już z mieszkańcami Sudoła i Studziennej. W prezydenckim grafiku znajdują się już kolejne terminy, w których odwiedzi m.in. Brzezie i Markowice.

Prezydent Miasta Racibórz Mirosław Lenk zaprasza mieszkańców Raciborza na spotkania, które poświęcone są realizowanym inwestycjom, sprawom bieżącym miasta oraz oczekiwaniom mieszkańców co do realizacji inwestycji.

- reklama -

Brzezie – 3.11.2010r. godz. 18.00, Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Myśliwca 16
Ocice – 4.11.2010r. godz. 18.00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, ul. Tuwima 1
Markowice – 10.11.2010r. godz. 18.00, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Jordana 6
Płonia – 12.11.2010r. godz. 17.30, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Sudecka 2.

/p/

 

 

—————————————————————————-

Zagłosuj w rankingu "USTĄP PIERWSZEŃSTWA" i wygraj nagrody. Wśród uczestników rozlosujemy m.in.
 
               
            
—————————————————————————-
 
                     
 
- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Urodziłem się w Raciborzu a obecnie tu często przyjeżdzam. Z roku na rok wiele się zmienia. Oczywiście to przedewszystkim zasługa prywatnych inwestorów i firm. Ale jest w tym też zasługa Prezydenta i Rady Miasta.
    W proponowanym przez drugiego z moich poprzedników – komentatorów- film o tym co obiecał Prezydent a nie zrobił, jest naiwne. To są mało istotne drobiazgi. Dworzec po powodzi w 1997r. nie mógł być odnowiony bo to jest własnością PKP. Jest w filmie wiele mało istotnyc h dla miasta spraw. Plac Długosza w/g sondażu na tym portalu , nie został zaakceptowany przez większość mieszkańców do zabudowy. Handlu w Racioborzu jest już dosyć.
    Lepiej pokażmy co w tej kadencji zrobiono. Ale tak jest z malkontentami : „códze chwalicie , swego nie znacie” albo nie chcecie znać w imię walki przedwyborczej.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here