Po nagrody do Galerii Młyńskiej jeszcze przez trzy tygodnie

Akcja zatytułowana "Nagrody dla każdego" cieszy się niesłabnącą popularnością klientów Galerii Młyńskiej. Nagrody odebrało już pięćdziesięciu odwiedzających i z każdym dniem ta liczba rośnie.

Przypomnijmy, że akcja trwa od 18 października do końca listopada. Każdy kto zrobi zakupy w Galerii otrzymuje pieczątkę na specjalnie przygotowanym osobistym bonie upominkowym. Po zebraniu sześciu, ośmiu bądź dziesięciu pieczątek klienci otrzymują atrakcyjne upominki. Wszystkie nagrody są do odbioru w biurze administracji Galerii na drugim piętrze.

- reklama -

 

Jak zdradza portalowi raciborz.com.pl Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za działania promocyjne Galerii "Widzimy duże zainteresowanie akcją. Wielu odwiedzających już zapełniło swoje bony i odebrało nagrody. Wielu klientów ma już po kilka pieczątek. My możemy się jedynie cieszyć, że akcja spodobała się nie tylko do stałym bywalcom Galerii, ale również zachęciła nowych klientów do zakupów w Młyńskiej".

 

 

 

Nagrody dla klientów zostały podzielone wg liczby zebranych pieczątek:

– za 6 pieczątek można wybrać suszarkę do włosów, pendrive 8GB lub młynek elektryczny do pieprzu;

– za 8 pieczątek można wybrać opiekacz, elektryczną szczoteczkę do zębów lub ekspres do kawy;

– za 10 pieczątek można wybrać urządzenie do gotowania na parze, odkurzacz lub odtwarzacz DVD.

 

 

 

 

 

Staramy się regularnie przygotowywać dodatkowe atrakcje dla odwiedzających Galerię – dodaje Tomczak – Tym razem zorganizowaliśmy akcję z nagrodami dla każdego. Jej głównym atutem jest fakt, że każdy kto zapełni bon pieczątkami dostaje wybraną przez siebie nagrodę – bez losowania i bez dodatkowych warunków". Z całą pewnością na popularność tego miejsca wpłynęło również otwarcie nowych sklepów na parterze. Ofertę obiektu wzbogaciły niedawno salony Rafine i Sumrex.

 

Już w najbliższej przyszłości w Galerii pojawi się także kolejny najemca. "Zgadza się, już 20 listopada w Galerii pojawi się salon z upominkami dla każdego. Znajdą się w nim zabawki, artykuły szkolne renomowanych firm. Klienci znajdą tam zarówno zabawki edukacyjne i stymulujące rozwój dziecka, jak i artykuły pod znakomitymi markami np. Hello Kitty, czy Top Model.” Listopad w Młyńskie j stoi pod znakiem akcji pieczątka. W grudniu zaś Galeria przygotowuje wiele atrakcji. Jakich? Tego już nie chciano nam zdradzić. "Planujemy wiele atrakcji kierowanych to każdej grupy wiekowej. W grudniu w Galerii Młyńskiej każdy znajdzie coś dla siebie" – na zakończenie powiedział Tomczak.

 

/w/

- reklama -

16 KOMENTARZE

  1. Osoby, które w okresie trwania konkursu dokonają w sklepach lub punktach usługowych znajdujących się na terenie Galerii Młyoskiej zakupu towarów lub usług o wartości, po odliczeniu kwoty rabatu, co najmniej 50 (słownie: pięddziesięciu) złotych, są uprawnione do otrzymania kuponu konkursowego oraz pieczątki na kuponie konkursowym.

  2. można dostać różne rzeczy – od suszarki czy pendrive po odkurzacz, DVD czy parowar. siostra odebrała DVD bo ma chopla na punkcie kosmetyków i co chwilę coś kupuje. odtwarzacz LG mamy – całkiem spoko. Na razie przynajmniej działa.

  3. Pójdę, zobaczę, może akurat zrobię już jakieś zakupy przed świąteczne.. Taką akcje to lepiej robić w grudniu – ściągnie więcej klientów bo święta i nie wyjadą od razu do Rybnika. Swoją drogą to w raciborskich galeriach mogliby otworzyć też inne sklepy a nie tylko ccc, które swoją siedzibę ma na każdym kroku. Może jakieś inne marki? Może otwórzcie jakieś kino? :D:D:D

  4. Słyszałem, że się pootwierają jakieś nowe sklepy w tej galerii. Ciekawe jakie. Wycofali się z inwestycją z długosza to teraz młyńska ma lepszą pozycję pewnie. Ponoć na wiosnę nie będzie pustego lokalu. Ciekawe, czy wierzyć czy nie….

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here