Wygraj bilet na MARIOLKĘ KREJZOLKĘ – rozstrzygnięty

3

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl i wygraj jeden z dwóch biletów na występ kabaretu PARANIENORMALNI, który odbędzie się 6 lutego o godzinie 20.00 w RCK przy ul Chopina  21.

Aby wygrać bilet na występ kabaretu wystarczy odpowiedzieć na pytania:

- reklama -

1. W JAKIM MIEŚCIE ZOSTAŁ ZAŁOŻONY KABARET "PARANIENORMALNI"?

2. Na ilu zdjęciach z koncertu NEW BONE ( link do galerii ) pojawia się trąbka?

Na poprawne odpowiedzi, które należy przesłać na adres [email protected], czekamy do 4 lutego. W tytule wiadomości należy podać PARANIENORMALNI oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 4 lutego na portalu raciborz.com.pl. Zwycięzcy o wygranej powiadomieni zostaną również drogą mailową.

Uwaga! Zaproszenia na koncert można odebrać w dniu 6 lutego bezpośrednio przed koncertem w kasie RCK przy ul. Chopina 21 w Raciborzu. Proszę zabrać ze sobą dowód tożsamości. Zaproszenia dotyczą tylko drugiego występu, który odbędzie się o godz. 20.00

 

 

 

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

 

zwycięzcy – Adam Borowiecki, Barbara Wilczyńska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. xxx

    Podajecie godzine 20, zas na innym portalu podana jest godz 17. Wiec jak to jest?

  2. Odbędą się dwa przedstawienia: pierwsze o 17.00, drugie o 20.00. Z informacji przekazanych przez RCK wynika, że bilety na pierwszy występ już się rozeszły. Zaproszenia w konkursie dotyczą drugiego występu, właśnie o 20.00

  3. basia

    na stronie RCK też jest informacja że będzie dodatkowy seans o 20;)

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here