Konkurs: wygraj bilet na występ kabaretu Łowcy.B – rozstrzyg

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno pytanie i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu Łowcy.B, który odbędzie się 9 kwietnia w Raciborskim Centrum Kultury .

W sobotę, 9 kwietnia o godzinie 17.00 w Raciborskim Centrum Kultury
przy ulicy Chopina 21 wystąpi kabaret Łowcy.B.
Bilety w cenie 30 i 40 zł już w sprzedaży.

 

- reklama -
KONKURS:

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy po raz ostatni (wystarczy podać rok) kabaret Łowcy.B wystąpił w Raciborskim Centrum Kultury ? Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "Konkurs – Łowcy.B". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu w piątek, 8 kwietnia. Zaproszenie będzie można odebrać 9 kwietnia, przed występem po godzinie 16.00 w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzca: Roman Kurzydem

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here