Rozliczanie PIT-ów w Galerii Młyńskiej

0

Od piątku, 8 kwietnia w Galerii Młyńskiej na poziomie -1 istnieje możliwość rozliczenia, a tym samym złożenia zeznania podatkowego PIT. Zobacz video.

Z jakimi pytaniami zgłaszają się ludzie? – Najczęściej pojawia się kwestia, jak rozliczyć PIT, co można odliczyć od podatku, a czego nie oraz to, jakie są kwoty do odliczenia – mówi Sylwia Pilch.

- reklama -

 

Mimo, że jest to początek akcji, w ciągu godziny z doradztwa skorzystało blisko dziesięć osób. W ubiegłym roku frekwencja była bardzo duża. – Jeśli klienci będą nas odwiedzać tak, jak w ciągu tej godziny, to powinno być podobnie – dodaje przedstawicielka biura rachunkowego.

 

 

 

Wśród odliczeń od podatku, najpopularniejszymi są te dotyczące dzieci oraz internetu. Z tej ostatniej skorzystał m. in. Jerzy Furman, który tego rodzaju akcję uważa za bardzo cenną. – To bardzo duże ułatwienie. Nie trzeba nad tym siedzieć w domu – mówi.

 

 

Akcja kontynuowana będzie jeszcze przez pięć dni: 9 i 10 kwietnia (sobota / niedziela) w godz. 11:00-19:00, 15 kwietnia (piątek) w godz. 14:00-19:00 oraz 16 i 17 kwietnia (sobota / niedziela) w godz. 11:00-19:00.

 

 
/BaK/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here