Oficjalne otwarcie Oddziału Rehabilitacji na Gamowskiej

W obecności przedstawicieli Starostwa, Urzędu Miasta, lekarzy i personelu odbyło się uroczyste otwarcie Oddziału Rehabilitacji prowadzonego przez firmę Euro-Med w szpitalu na Gamowskiej

Odział funkcjonuje już od stycznia, świadcząc szeroki wachlarz usług z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Nowością jest możliwość korzystania z rehabilitacji kardiologicznej. Planowane jest również uruchomienie kriokomory. Witając zaproszonych gości prezes firmy Euro-Med podkreślił, że sukces oddziału jest również sukcesem całego regionu, bowiem fachowa kadra oraz nowoczesne urządzenia lecznicze są dostępne dla każdego pacjenta z Raciborza i okolic. Błogosławieństwa dla personelu i pacjentów udzielił ksiądz kapelan Ireneusz Kotliński.

- reklama -

 

 

Starosta Adam Hajduk, poproszony o dokonanie aktu oficjalnego otwarcia, wyraził zadowolenie ze współpracy z  Euro-Medem oraz życzył pracownikom oddziału powodzenia. – Wiemy, że NFZ nikogo nie rozpieszcza, a firma nie może przecież pracować charytatywnie – zauważył starosta. Adam Hajduk zwrócił również uwagę, że jest to kolejna, obok Raciborskiego Centrum Medycznego, inicjatywa wprowadzania prywatnych inwestorów do sektora usług medycznych w Raciborzu. 

 

 

/lp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here