Wykonawcę aquaparku poznamy dopiero pod koniec listopada

4

Najwcześniej za miesiąc okaże się, która z dziewięciu firm ubiegających się o budowę aquaparku na terenie OSiR-u otrzyma zlecenie. Tyle właśnie potrzeba czasu, by dokonać weryfikacji ofert.

 

- reklama -

Otwarcie kopert z ofertami miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Do przetargu przystąpiło dziewięć firm, w tym jedna raciborska. – Trzy oferty są bardzo bardzo zbliżone do siebie, z atrakcyjną ceną – informował prezydent Lenk w zeszły czwartek podczas posiedzenia komisji gospodarki miejskiej.

 

Prezydent zapowiadał też, że za 3-4 dni, po przeanalizowaniu ofert, poznamy wykonawcę inwestycji. Niestety, potrwa to trochę dłużej. – Oferty są bardzo złożone, dlatego na dokładne sprawdzenie czy spełniają wszystkie wymogi formalne potrzeba ok. 4 tygodni – tłumaczy Anita Tyszkiewicz-Zimałka, rzecznik prasowy raciborskiego magistratu.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. Adam12

    Najlepsze ceny i doskonałą jakość zaoferowała nam firma ASD Studio z Wieliczki. Wykonali perfekcyjnie. Mają aż 41 kolorów podstawowych do wyboru. Przyjechali do nas nad morze z południa Polski i ekspresowo wykonali posadzki w całym mieszkaniu 78 m2

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here