Zmiany w miejskim budżecie

3

Radni dali zielone światło na dokonanie zmian w budżecie miasta na 2011 rok. Zmiany pozwolą na realizację kilku małych inwestycji, zakup służbowego samochodu oraz realizację projektów realizowanych przez RCK.

Pozwolą one na pokrycie kosztów awarii monitoringu, na zmiany organizacyjne w związku z obowiązująca regulacją wynagrodzeń, przekazanie dotacji dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz dla Raciborskiego Centrum Kultury m.in. na wykonanie podświetlanego napisu na budynku DK "Strzecha" oraz realizację projektów: "Raciborska muzykomania" czy "Śląska pieśń ludowa – wspólna tożsamość regionalna". Przesunięcia pozwolą również na wymianę samochodu służbowego. Na zakup nowego samochodu przeznaczono 100 tys. zł. Obecnie Urząd dysponuje samochodem służbowym marki Toyota Corolla Verso rocznik 2005. Jego przebieg wynosi 184 000 km. Dotację celową otrzyma również Ośrodek Sportu i Rekreacji na wykonanie nawierzchni z trawy syntetycznej na korcie tenisowym oraz renowację bieżni przy ul. Zamkowej 4. Za dokonaniem wyżej wymienionych zmian w budżecie głosowało 16. radnych, przeciw głosowało 7. radnych.

- reklama -

 

/op/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

3 KOMENTARZE

  1. sr

    Byli radni powiatu!!! zdjęcie!!!

  2. że co?

    Zaraz, zaraz! Kto to pisał? Jak można przydzielić dotację na wykonanie podświetlanego napisu na budynku Strzechy? Przecież napis już został wykonany i zamontowany. Może też ktoś rozwinie wątek awarii monitoringu. O jaki monitoring chodzi? RCK-u czy miejski, a jeśli miejski to od jak dawna jest usterka? Może redkacja zacznie pisać pełnymi zdaniami, bez stosowania ogólników, bo potem wychodza takie dziwactwa informacyjnie jak powyższy artykuł.

  3. /…/przekazanie dotacji dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej/…/
    rozumiem, ze to dotacja celowa na cel sPOlecznie uzyteczny …

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here