Zaproszenie na recital Haliny Kunickiej – rozstrzygnięty

0

W najbliższą niedzielę w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi Halina Kunicka. Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na recital. Artystka oprócz starych przebojów zaśpiewa także piosenki z nowego repertuaru.

Kto nie pamięta tych piosenek… Niech no tylko zakwitną jabłonie, Czumbalalajka, Marionetka, Gwiazda miłości, To były piękne dni, Lato, lato, walc z filmu Noce i dnie, Orkiestry dęte – wszystkie te piosenki łączy jedno nazwisko: Halina Kunicka. Śpiewała w trzydziestu krajach na czterech kontynentach. Choć nie lubi wielkich imprez festiwalowych, to właśnie na nich zdobywała nagrody. Była pierwszą Polką, która zdobyła nagrodę publiczności na festiwalu w Sopocie, brała udział w galowych koncertach paryskiej Olimpii i Salle Pleyel.

- reklama -

 

 

 

Podczas recitalu zabrzmią wylansowane przez Artystkę przeboje, klasyka przedwojennego kabaretu i rosyjskie romanse. Nie zabraknie także piosenek z nowego repertuaru. Artystce towarzyszyć będzie Czesław Majewski – znakomity pianista, kompozytor, dyrygent i aktor kabaretowy.

KONKURS:

Chcesz wygrać podwójne zaproszenie na koncert Haliny Kunickiej? Wystarczy, że wymienisz jeden tytuł jej piosenki. Tytuły piosenek można nadsyłać na adres [email protected] W tytule wiadomości należy wpisać "Halina Kunicka". Wśród osób, które nadeślą poprawne tytuły wylosowana zostanie nagroda. Wiadomości można nadsyłać do 17 maja do godziny 15.00.

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową. Zaproszenie za okazaniem dowodu osobistego będzie można odebrać w kasie Raciborskiego Centrum Kultury w dniu koncertu.

UWAGA: Czasami zdarza się, że wylosowana osoba nie potwierdzi odebrania nagrody lub z różnych przyczyn rezygnuje z niej. Wtedy wybieramy innego zwycięzcę. Z uwagi jednak na krótki czas pozostający do wydarzenia, losowanie odbywa się wśród osób, które podały numer telefonu. Dlatego podając numer zwiększasz możliwość swojej wygranej.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Zwycięzcy: Agnieszka Grela, Czesław Małek

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here