Rodzinny rajd rowerowy podczas kolejnej edycji Memoriału

0
19 sierpnia wystartuje popularny wśród raciborzan Rodzinny Rajd Rowerowy. Zgłoszenia do udziału w imprezie przyjmowane będą do 17 sierpnia. Oprócz dobrej kondycji podczas rajdu ważna będzie także wiedza o Raciborzu.

Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się 19 sierpnia jest częścią Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego. Uczestnicy wyruszą z ulicy Nowej. Na trasie będą czekać na nich liczne konkurencje sprawdzające nie tylko ich kondycję, ale również wiedzę na temat Raciborza.

- reklama -

Uczestnikami rajdu mogą być drużyny złożone z co najmniej dwóch osób z najbliższej rodziny, w tym kapitana, którym musi być osoba pełnoletnia. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 sierpnia osobiście w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu lub pod numerem tel. 32 415 37 17.
 

Czytaj również: regulamin Rodzinnego Rajdu Rowerowego. 

 

/p/

 

————————————————————-

Reklama:

 

Pierwszy domowy żłobek powstał w Markowicach

      W Raciborzu przy ulicy Plebiscytowej 14b (Markowice) powstał pierwszy, domowy, mały i kameralny żłobek "Iskierka". Opiekę już od września może tam znaleźć nawet 15 dzieci. Zobacz zdjęcia>>

    Piękne, spokojne i bezpieczne miejsce z dala od ruchliwych ulic i miejskiego hałasu, z piękną panoramą Raciborza. Opieka medyczna nad dziećmi sprawowana przez doświadczoną pielęgniarkę oraz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowane nauczycielki i opiekunki. Nad pracą żłobka czuwać będzie jego założycielka – doświadczona nauczycielka i wieloletnia dyrektorka szkoły podstawowej. Żłobek rozpocznie pracę od 1 września 2012 r. ale już dziś zaprasza do odwiedzin i zapisów. Czytaj więcej>>

Więcej informacji także na stronie internetowej www.zlobekiskierka.pl i pod numerem telefonu 507 108 915.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here