Gangsterzy z PEKAESU – Nie Ma Nic – prawda o Raciborzu?

4

Opublikowany parę dni temu na youtube.com utwór grupy Gangsterzy z PEKAESU – 'Nie Ma Nic' wzbudził sporo kontrowersji, dając początek internetowym dyskusjom na temat kondycji naszego miasta.

Teledysk pokazuje Racibórz jako miasto pełne nudy i szarości, z odrapanymi ścianami i bez perspektyw dla młodych ludzi – w przeciwieństwie do atrakcyjnego pod tym względem Rybnika.

- reklama -

 

Oceny i komentarze pod filmem ukazują jednak dezaprobatę dla takich działań. Internauci twierdzą, że nie oddaje on realiów Raciborza oraz tworzy bardzo negatywny obraz miasta, a co najważniejsze – jest on zakłamany.

 

 

Zobacz teledysk Gangsterzy z PEKAESU – Nie Ma Nic  

 

– żenada 😉 pochodzę z miasta ukazanego na filmiku i jedyne czego nie ma to związku filmiku z tym miastem. Po pierwsze primo, kino u nas jest, a po drugie primo jeśli coś Ci się nie podoba w Raciborzu, to się wyprowadź 🙂 proste – komentuje teledysk jedna z internautek.

 

/aw/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

4 KOMENTARZE

  1. Tandeta i DNO !!! Czepili się tego kina, jakby tylko na nim opierały się atrakcje Raciborza. Żenada. A kina – tak dla wiadomości tych pseudo-arystów – są dwa: „Przemko” oraz „Bałtyk”, który gra większość premier. Ale jak ktoś widzi tylko dworzec kolejowy i okolice dawnego Polmosu, to nic dziwnego, że nie wie, co jest na ul. Chopina czy Londzina…

  2. julek

    ja wiem co jest na ul. Chopina… kostka brukowa – sporo ostki brukowej, tylko kostka brukowa.

  3. julek

    ale co do tego pseudo klipu… No faktycznie – dno! O muzyce się nie wypowiadam bo jeżeli to jest współczesny hip-hop to szkoda że nie było tego końca swiata.
    A tak na marginesie to nie wiem czy to przypadkiem nie jest jakies zagranie ekuipy z rybnika żeby pokazać że w rybolu jest pełno marketów i galerii handlowych i że tam trzeba jechać na zakupy i przy okazji do kina… Dziwne że wokalista nie pokauje swojej twarzy w teledysku…

  4. Tekst jest banalny, oklepany, nudny i w dodatku pisany na wyrost. Tragedia. Ciesze się, że chłopaki cos robią ale bez przesady. W Raciborzu dzieje się, tylko trzeb aruszyć dupę, trochę motywacji i samemu coś działać. Siedząc w miejscu i pisząc teksty o tym jak jest źle to każdy potrafi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here