Prawo jazdy: OSK Elka przeprowadzi darmowe kursy dla uczniów

0

Starostwo zakończyło postępowanie przetargowe na zorganizowanie – w ramach programu "Mam zawód – mam pracę w regionie" – kursu prawa jazdy dla uczniów "mechanika" i "budowlanki". Zwyciężył OSK Elka.
Zakończył się ogłoszony przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu przetarg na organizację i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla 14 uczniów (Zespół Szkół Mechanicznych w Raciborzu i Zespół Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych w Raciborzu). Kursem zostaną objęci uczniowie powyższych szkół, którzy uczestniczą we współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej programie "Mam zawód – mam pracę w regionie".

Wykonawcą będzie Ośrodek Szkolenia Kierowców Elka Piotra Półgrabiego, który działa w Raciborzu przy ul. Ogrodowej 5. Zwycięzca zaoferował wykonanie usługi za 13 860 zł. Pozostałe startujące w przetargu ośrodki szkolenia kierowców ( Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO-START-ATLAS sc. z Raciborza, P.P.H.U. Avant z Jankowic i Ośrodek Szkolenia Kierowców Autokurs sc. z Raciborza) zaoferowały podjęcia się usługi za wyższą niż "Elka" cenę.
W ramach projektu "Mam zawód – mam pracę w regionie" uczniowie szkół ponadgimnazjalnych mają możliwość skorzystania z licznych zajęć i kursów, które mają na celu ich lepsze przygotowanie do odnalezienia się w skomplikowanej rzeczywistości współczesnego rynku pracy. Uczniowie mają zapewniony dostęp do m. in. zajęć z doradztwa zawodowego, praktyk, staży zawodowych, zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, zajęć pozalekcyjnych i pozaszkolnych, wizyt u pracodawców. Oprócz tego biorą lub wezmą udział w rozmaitych kursach, m. in. wspomnianego prawa jazdy, ale również: obsługi wózków widłowych z UDT, koparko – ładowarek, komputerowego e-marketingu, artystycznego układania kwiatów, kursach barmańskim i z obsługi kas fiskalnych itd.
- reklama -

/żet/

—————————————————————————————————————————

 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

 
Dodaj!

 
—————————————————————————————————————————-

Polecamy również:

Darmowe kursy i szkolenia dla uczniów szkół średnich

Doradztwo zawodowe, praktyki, staże, kursy prawa jazdy, obsługi wózków widłowych, koparko-ładowarek. Rusza nabór kandydatów do programu "Mam zawód – mam pracę w regionie".

Darmowe prawko zachętą do nauki w Raciborzu?

W dobie niżu demograficznego samorządy rywalizują ze sobą o uczniów. Każdy stara się ściągnąć jak najwięcej młodzieży z ościennych powiatów, gdyż za uczniem idzie pieniądz. Na co postawi powiat raciborski?

Notebooki, rzutniki i programy dla raciborskich podstawówek

Realizacja programu "Nauka bez tajemnic" owocuje kolejnymi zamówieniami dla raciborskich szkół. Już wkrótce do raciborskich podstawówek trafi mnóstwo sprzętu komputerowy i programy edukacyjne.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here