Gwiazdor TVP poprowadzi galę operową w Raciborzu

Najsłynniejsze arie i duety operowe zabrzmią podczas wielkiej gali operowej w Raciborzu. Obok znakomitych artystów na scenie stanie jeden z najsłynniejszych konferansjerów w Polsce i na świecie. Kto to będzie?

Bogusław Kaczyński poprowadzi galę operową, która za kilka tygodni odbędzie się w Raciborzu. Jest to jeden z najsłynniejszych konferansjerów w całej Polsce. Przez lata udało mu się zaskarbić serca publiczności, dzięki czemu stał się właścicielem trzech Wiktorów i Superwiktora, trzech Złotych Ekranów, Nagrody Neapolitańskiej, tytułów Mężczyzna Roku i Pisarz Roku. W wyniku plebiscytu „Polityki” Koniec wieku, Bogusław Kaczyński zaliczony został do grona dziesięciu największych osobowości telewizyjnych XX stulecia. Jesienią 2002 roku, podczas gali z okazji 50-lecia TVP otrzymał statuetkę i tytuł Gwiazdy Telewizji Polskiej.

- reklama -

Podczas gali operowej, która odbędzie się 17 marca w Raciborzu wystąpią znakomici soliści – Kałudi Kałudow, Anna Dytry, Kinga Wystub, Rafał Siwek, Adam Szerszeń. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej. Podczas gali usłyszeć będzie można najsłynniejsze arie i duety operowe. Bilety na to wydarzenie kosztują 70 i 80 złotych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here