Młodzi Krzanowiczanie pojechali na wycieczkę do Brennej

0

Dzieci i młodzież gminy Krzanowice pojechały na wycieczkę do Brennej. Na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji – sanki, łyżwy, wizyta w "Koziej Zagrodzie" i na Dworze Kossaków – zdjęcia.

Miejski Ośrodek Kultury w Krzanowicach 21 lutego 2013 roku zorganizował wycieczkę do Brennej. W wycieczce wzięły udział dzieci i młodzież z terenu Gminy Krzanowice. Wizyta w Brennej, oprócz jazdy na nartach czy sankach oraz korzystania z lodowiska, miała także atrakcję, polegającą na wizycie w „Koziej zagrodzie” – tam młodzież wzięła udział w warsztatach pieczenia chleba oraz posmakowała regionalnych potraw. Na koniec wycieczki, uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia Dworu Kossaków.

MOK w Krzanowicach, oprac. /żet/
——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

- reklama -

Krótkofalowcy nawiązywali łączność w Bojanowie

Prelekcja o krótkofalarstwie, pokazy łączności na falach krótkich, dyplomy i pamiątki dla uczestników spotkania, wykopaliska na terenie Głubczyc i… Joanici – o tym wszystkim można było usłyszeć w D.K. w Bojanowie.

Tradycyjny "Suplement do Walentynek" w wykonaniu Atlantydy

Zespół Atlantyda działający w Raciborskim Centrum Kultury, od lat przygotowuje koncerty z okazji Walentynek. W tym roku z "góralskim hakiem". – Czyli małym poślizgiem – mówiła Irena Hlubek.

Wystawa "Kolory i faktury" w RCK

– Interesują mnie inspirowane naturą faktury – opowiadał podczas wernisażu swoich prac Piotr Wysogląd, wykładowca raciborskiej PWSZ. W Galerii Sztuki Współczesnej na pierwszym piętrze jego prace będzie można oglądać do końca marca.

Krystyna Lamczyk laureatką nagrody "Pantofelek 2012"[WIDEO]

Bartosz Kozina, Renata Krauze, Agnieszka Schneider, Ewa Orłowska to osoby nominowane do tegorocznej edycji konkursu "Pantofelek". Statuetkę i tytuł laureata otrzymała Krystyna Lamczyk. Zobacz zdjęcia z uroczystości.

——————————————————————————————————————–

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here