
Raciborscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy przy ulicy Raciborskiej w Kornowacu. Kierujący BMW potrącił idącego poboczem mężczyznę, który w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.
W sobotę, 4 maja około godziny 3.10 w Kornowacu kierujący samochodem osobowym marki BMW, 25-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego potrącił idącego poboczem 47-letniego mieszkańca województwa opolskiego. Wstępne ustalenie policjantów wskazują na to, że pieszy idąc prawą stroną, prawdopodobnie zatoczył się i wpadł wprost pod nadjeżdżający samochód. Mimo gwałtownego hamowania, kierowca nie zdążył zatrzymać samochodu i uderzył w mężczyznę. Ranny w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala, gdzie został przyjęty na oddział intensywnej terapii.
Paulina Krupińska
————————————————
Polecamy również:
Chłopak pociął swoją dziewczynę nożem
Raciborscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który zaatakował nożem swoją niespełna 18-letnią dziewczynę. Dziewczyna została pchnięta nożem w okolicę szyi. Zdarzenia miało miejsce w Rudzie.
Narkotyki i alkohol. Tak wygląda majówka w Raciborzu
Pierwsze dni długiego, majowego weekendu przyniosły raciborskim policjantom sporo pracy. Do tej pory zatrzymali oni trzech nietrzeźwych kierowców oraz dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie amfetaminę.
Zwłoki mężczyzny nad Odrą. Natrafił na nie wędkarz
Raciborscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do identyfikacji zwłok mężczyzny, które zostały odnalezione 1 maja nad rzeką Odrą. Na zwłoki natknął się wędkarz. Miało to miejsce przy ulic Wodnej w Raciborzu.





![Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami [ZDJĘCIA] Klub Ojca rozpoczął 2026 rok kreatywnymi zajęciami](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/klub-ojca.jpg)
![Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK z koncertem w Brzeziu [ZDJĘCIA] [WIDEO]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/Zespol_SLASK_DSC01419.jpg)
![Duet Kowalewska & Kuder prezentuje nowy singiel „Twist” [WIDEO] Kowalewska & Kuder](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/2-twist-kowalewska-kuder.jpg)




![Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedszkolaki zaśpiewały kolędy w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przeglad-koled.jpg)

![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)











