Wielka feta z okazji 50-lecia awansu Unii Racibórz do I ligi

0

50 lat temu Unia Racibórz awansowała do I ligi piłki nożnej. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu organizuje uroczystość upamiętniającą ten historyczny wyczyn – zaplanowano m. in. galę, mecz, festyn rodzinny.

 

- reklama -

 

W dniach 29-30 czerwca 2013 roku Racibórz będzie świętował 50-tą rocznicę awansu Unii Racibórz do I Ligi. W związku z tym zaplanowano szereg atrakcji.

SOBOTA 29.06.2013:
1) Mecz towarzyski piłki nożnej kobiet:  RTP Unia Racibórz – Akademicka Reprezentacja Kanady (Stadion OSiR, ul. Zamkowa 4, g. 15.00 – organizator OSiR Racibórz, RTP Unia Racibórz),
2) Uroczysta Gala z okazji Jubileuszu 50-lecia awansu Unii Racibórz do I ligi piłki nożnej (Arena Rafako, ul. Łąkowa 31, g. 18.30 – organizator OSiR Racibórz).

NIEDZIELA 30.06.2013:
1) Msza Św. w Parafii pw. Wniebowzięcia NMP (ul. Mickiewicza, g. 10.30),
2) Festyn rodzinny w ramach Obchodów Jubileuszu 50-lecia awansu KS Unii Racibórz do I ligi piłki nożnej (Stadion KS Unia Racibórz, ul. Srebrna 12, g. 14.00) – organizator KS Unia Racibórz.

publ. /żet/

——————————————————————————————————————–
Polecamy również:

Basem Obora otwarty już 29 czerwca! Szczegółowy cennik>>>

OSiR informuje, że już od 29 czerwca spragnieni ochłody raciborzanie będą mogli cieszyć się z Basenu "Obora" przy Markowickiej. Basen "Obora" Racibórz – cennik>>>

 

Karolina Oszek opowiedziała o pasji swojego ojca

Obecny dyrektor OSiR Jerzy Kwaśny ze sportem związany jest przez całe życie. Pasję ojca podziela jego córka Karolina, która zdecydowała się przybliżyć naszym czytelnikom miłość swojego ojca do sportu.

Obchody 50-lecia awansu Unii Racibórz do pierwszej ligi

W 1963 roku piłkarze Unii Racibórz awansowali do pierwszej ligi. W czerwcu obchodzić będziemy 50-lecie tego wydarzenia. Z tej okazji OSiR zaplanował uroczystość z udziałem byłych piłkarzy i kibiców.

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here