Maleńczuk i Zakopower jesienią wystąpią w Raciborzu

0

Jesień przyniesie ze sobą wiele koncertów. Już wiadomo, że w Raciborzu usłyszeć będziemy mogli między innymi zespół Zakopower, Macieja Maleńczuka z grupą Psychodancing oraz słynnej orkiestry z Budapesztu.

Wiadomo już z kim raciborzanie pożegnają tegoroczne lato. Będzie to Agnieszka Porwoł. Koncert z tej okazji odbędzie się 1 września w Parku Roth. Kilka dni później, 21 września w Raciborskim Centrum Kultury wystąpi zespół Zakopower. Podczas koncertu z pewnością usłyszeć będzie można największe przeboje grupy, takie jak "Boso", "Kropla", "Na siedem" czy "Bóg wie gdzie". Ten występ rozpocznie koncertowy sezon w Raciborzu. Bilety w cenie 30 i 40 zł.

- reklama -

Drugą gwiazdą, która potwierdziła swój koncert w naszym mieście jest Maciej Maleńczuk. Wiadomo już że wraz z zespołem Psychodancing wystąpi on w listopadzie na deskach Raciborskiego Centrum Kultury. Ostatni raz tego artystę można było oglądać w Raciborzu podczas majówki w 2010 roku. Wówczas, mimo czarnych chmur wiszących nad miastem, przyciągnął tłumy na Plac Długosza.

Swój występ w Raciborzu potwierdziła już także Budapest Orchestra Rajko. Artyści w RCK wystąpią 14 grudnia. Będzie to gratka dla fanów muzyki klasycznej, operetkowej oraz ludowej. Grupa w swoim repertuarze ma utwory najsłynniejszych kompozytorów – Straussa, Liszta, Bartoka, Brahmsa, Weinerta i wielu innych.

 

Paulina Krupińska

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here