Konkurs: Wygraj bilety na Magię Rocka – rozstrzygnięcie!

6

Już 30 sierpnia w Lyskach odbędzie się XI edycja Magii Rocka. Mamy dla was 10 pojedynczych wejściówek na festiwal! 

Już po raz jedenasty na placu przy Urzędzie Gminy w Lyskach odbędzie się festiwal Magia Rocka, podczas którego nie zabraknie laureatów tegorocznego Piecowiska oraz wielkich gwiazd.

- reklama -

 

 11. edycja festiwalu Magia Rocka odbędzie się 30 sierpnia. Bilety na imprezę są już w sprzedaży. W przedsprzedaży za bilet motocyklowy zapłacimy 15 zł, a za bilet normalny 25 zł. Do pierwszych 1400 biletów istnieje możliwość dokupienia za 1 zł płyty jednej z gwiazd imprezy – Budki Suflera. Zakupić będzie można ich ostatni album live "Cień wielkiej góry".

Znany jest już także skład zespołów, który wystąpi podczas festiwalu. Na początek, jak zwykle zaprezentują się finaliści Piecowiska 2013. Będą to grupy Alyson Vane, Ajva oraz Rise Up. Później przyjdzie czas na gwiazdy. W tym roku dla publiczności w Lyskach zagrają Kontrust, Vader, Riverside i Budka Suflera (Cień wielkiej góry).

 W tym roku po raz pierwszy na Magii Rocka zagra zespół z zagranicy. Mowa o grupie Kontrust, która po to, aby zagrać na festiwalu przyjedzie aż z Austrii.

 

 

Dla naszych czytelników mamy do rozdania 10 pojedynczych wejściówek na Festiwal. Aby wziąć udział w naszym konkursie musisz polubić i udostępnić konkursowy post  na naszym fanpage'u udostępnić go na swojej tablicy fb. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 osób, które jako pierwsze zgłoszą chęć wzięcia udziału w imprezie.

Maile przesyłajcie na adres: [email protected], w temacie wpisując "Magia Rocka" W treści nie zapomnijcie się podpisać!

Konkurs trwa do  27.08.2013r.

 

 

 

 WYNIKI KONKURSU:

Bilety na Magię Rocka wygrywają:

Agnieszka Wiesiołek

Oktawia Tomczyszyn

Katarzyna Kasowska

Bartek Kasowski

Agata Rabczuk

Dave Kieś

Klaudia Grzenik

Daria Bronek

Krzysztof Jeremicz

  Gratulujemy! Bilety będą czekać na was w kasie biletowej, przed wejściem na teren imprezy (prosimy zabrać ze sobą dokument stwierdzający tożsamość)

 

Regulamin konkursu:

 O wygranej decyduje grono redakcyjne, które w wyniku głosowania wybierać będzie najciekawszą odpowiedź. Jeżeli w warunkach konkursu zaznaczono, że wygra osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi o wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu, o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody.
 Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

Marta Rajchel

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. tromba

  dlaczego trzeba czekać aż do 27 sierpnia na wyniki, skoro decyduje kolejność zgłoszeń a już dawno udostępnień i polubień jest więcej niż 10?

 2. Ponieważ chcemy dać szansę również tym, którzy wrócą do miasta dopiero po weekendzie:)

 3. tromba

  Ale szansę na co? Przecież w konkursie jasno jest powiedziane, że wygrywa wejściówkę pierwsze 10 osób, które zgłoszą swój udział w konkursie. A z facebooka wynika, że zrobiło to już ponad 10 osób.

 4. Zwykle niestety okazuje się tak, że wśród wszystkich zgłoszeń jest wiele takich, które na wejścu są dyskwalifikowane. Notorycznie nie podpisujecie się w mailach (choć za każdym razem o tym przypominamy) lub nie możemy sprawdzić waszych udostepnień (ustawienia fb). Prosze nam uwierzyć, czasem mają szanse nawet ci, którzy zgłaszają się jako jedni z ostatnich:)

 5. ja

  Skoro mialo być 10 wejsciówek to dlaczego jest tu tylko dziweieciu zwyciężców???

 6. bo

  Bo jednak wejściówka jest dla wścibskich komentujących.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here