Aquapark H2Ostróg: nagrody dla zwycięzców konkursu

11

Iwona Jasiak odebrała nagrodę za zwycięstwo w konkursie na nazwę dla aquaparku w Raciborzu. Na spotkaniu z laureatami konkursu M. Lenk mówił o atrakcjach aquaparku, w tym – darmowym wstępie dla mieszkańców! Wybrzmiał ostatni dźwięk konkursu na nazwę dla raciborskiego aquaparku. Pani Iwona Jasiak, autorka pomysłu na nazwę dla raciborskiego aquaparku (H2Ostróg) odebrała z rąk prezydenta Mirosława Lenka główną nagrodę za zwycięstwo w konkursie. Wyróżnienia otrzymali również autorzy pięciu pozostałych najciekawszych propozycji.

- reklama -

Prezydent Mirosław Lenk mówił o realnych kosztach budowy aquaparku (22 mln zł), jego atrakcjach a także możliwych formach promocji. Tu dobra wieść dla amatorów wodnego szaleństwa – w długi majowy weekend przyszłego roku wejście na aquapark ma być bezpłatne! Jeśli tylko znajdą się chętni na prowadzenie biznesu na terenie aquaparku, to na pierwszym piętrze mogą powstać również siłownia oraz gabinet odnowy biologicznej.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Prezydent pochwalił się aquaparkiem w Onecie

Raciborski aquapark powinien uzyskać rentowność w trzecim roku działalności, czyli w 2016 roku. Dodatni zysk (netto) prognozowany jest po 10 latach od otwarcia pływalni – czytamy w artykule Raciborski aquapark rośnie w oczach.

Toalety w Parku Roth jak nie było, tak nie ma. Dlaczego?

– Zastanawiam się, jakie siły nadprzyrodzone zablokowały prostą inwestycję w parku? – pyta o toaletę w Parku Roth radny R. Myśliwy, czyli po raz kolejny o letnich inwestycjach gotowych jesienią lub zimą.

R. Myśliwy: Grill w parku? Tak, ale z rozsądkiem

Ledwie rada miasta przyjęła nowy regulamin korzystania z miejskich parków, dopuszczający m.in. grillowanie w nich, a już radny Robert Myśliwy zgłosił zastrzeżenia. Zwraca uwagę, by grill w parku był bezpieczny. Grill w parku – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————–

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

11 KOMENTARZE

 1. Iwonie [mimo wszystko] nalezy życzyć by za-PRO-PO-nowana nazwa sie … ,,przyjęła,,.
  Ale pod nią i tak winien znaleźć się ,,mural,, > „k[b]RAJ[/b]ina[b] PINOKIA[/b]”…
  /…/ Za trzy lata … za dziesięć lat…/…/
  KTO Go jeszcze będzie …pamiętał ?
  Naszego ,,wyBRAŃCA,, . Tylko komornicy zaPEWNE …

 2. lolo

  ja niczego w zyciu nie wygralem:(:(:( gratuluje pomyslu!

 3. goa

  Ale z pewnością zostanie prezydent zapamiętany też jako ten ten który wyciął połowę drzew w Raciborzu .

 4. eh

  Nazwa kijowa. Ciekawe którą z kolei kuzynka prezydenta albo czyją koleżanką jest osoba, która wygrała konkurs…

 5. @eh

  Nazwa może się jednym podobać, innym nie – rzecz gustu. Ale po co wypisujesz takie brednie, że konkurs był ustawiony? Nie wiesz, a piszesz – debilizm typowy. O wynikach konkursu zadecydowało głosowanie… jeśli lenk ma 8 tys. członków rodziny w Raciborzu, no to rzeczywiście, konkurs ustawiony…

 6. kama

  Jeżeli głosowało 8 tyś., to co to znaczy w skali ponad 50 tyś mieszkańców miasta? Caly ten konkurs jakiś porąbany był. od samego początku. Tylko jeden portal raciborski mógł przeprowadzić ankietę- na jakich zasadach – wie kto?

 7. Ale to

  faktycznie całkiem sporo, prawdopodobnie głosowały osoby nie tylko z Raciborza, ale i powiatu i pewnie jakieś minor mobilizacje fejsikowe etc.
  Nazwa jak nazwa, ja bym się raczej przyczepił do samego pomysłu, bo wątpię, żeby to kiedyś przyniosło jakieś zyski, a inwestycje które są z góry skazane na straty… Warto?

 8. omylka

  Przepraszam – pomyliło mi się… 800 osób miałem napisać, bo tylko z tego co pamiętam wybrało h2Ostróg. Ale to i tak nie zmienia faktu, że tyle rodziny prezydent nie ma w Raciborzu!

 9. Na takich zasadach, że tylko jeden portal raciborski liże tyłek naszemu prezydentowi. Ten portal Burka jest chyba ostatnim normalnym, obiektywnym źródlem w raciborzu. Przynajmniej tak się wydaje, patrząc na to, co się wyrabia w innych portalach i gazetach.

 10. Arek

  A strony www jak nie bylo tak nie ma – wstyd!

 11. szefa tej ,,rady,, czyli NOWOCZESNA rzekoma spółdzielnia też … nie ma.
  Może wiecie dlaczego ?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here