XIV Marsza Nadziei: pomyśl, jeśli nie o sobie, to o nich

Wkrótce XIV Marsz Nadziei. Mieszkańcy Raciborza i okolic przejdą ulicami miasta w geście solidarności z osobami dotkniętymi chorobami nowotworowymi. XIV Marsz Nadziei – szczegóły>>>
12 października o godz. 11.00 na raciborskim rynku rozpocznie się XIV Marsza Nadziei. Organizatorem przedsięwzięcia jest Raciborskie Koło Polskiego Komitetu Zwalczania Raka. – Tradycyjnie będzie on wyrazem solidarności z osobami dotkniętymi chorobami nowotworowymi, zwłaszcza rakiem piersi i rakiem gruczołu krokowego. Jak co roku organizujemy go w ramach ogólnopolskich akcji Różowa i Niebieska Wstążeczka – mówią organizatorzy.

- reklama -

Uczestnicy marszu przejdą ulicami Mickiewicza, Drzymały, Opawską i Kochanowskiego do Parku im. Miasta Roth (obok muszli koncertowej), gdzie odbędzie się zakończenie. –  Towarzyszyć nam będzie orkiestra dęta i zespół mażoretek – dodają organizatorzy.
Może nie dziś, może nie Ty…
Ale ktoś z bliskich
Pomyśl, jeśli nie o sobie, to o nich…

publ. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Bezpłatne badania dla ciężarnych mieszkanek powiatu

Od 1 października do 31 grudnia w raciborskim szpitalu wykonywane będą bezpłatne badania dla ciężarnych mieszkanek powiatu raciborskiego na oznaczenie antygenu cytomegalii i toksoplazmozy (TOXO CMV).

Analiza składu ciała kluczem do odpowiedniej diety

Skorzystaj z bezpłatnej analizy składu ciała i dobierz odpowiednią dla Ciebie dietę. Poradnia dietetyczno-kosmetyczna w Raciborzu zaprasza na bezpłatne badania. Bezpłatna analiza składu ciała – szczegóły>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Piękna inicjatywa, cudowne kobiety! Widać po takich akcjach, że ludzie jeszcze potrafią się skrzyknąć i zrobić coś wartościowego, nie dla pieniędzy, ale dla dobra sprawy! Brawo!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here