Akcja podnoszenia wykolejonego pociągu w Studziennej [WIDEO]

5

Specjaliści podnoszą pociąg, który wykoleił się w Raciborzu-Studziennej na wysokości ul. Topolowej. Racibórz-Studzienna – akcja podnoszenia wykolejonego pociągu – zdjęcia>>>

W Raciborzu-Studziennej, na trasie Racibórz – Chałupki, wykoleiły się dwa wagony składu towarowego. Korzystające z linii Koleje Śląskie uruchomiły komunikację zastępczą. Na miejscu zjawili się specjaliście z PKP PLK, którzy wzięli się za podnoszenie wykolejonego składu.

- reklama -
Do zdarzenia doszło 19 października ok. godz. 5:50. Utrudnienia w ruchu potrwają do godz. 18.00. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Szczegóły ustali specjalna komisja wypadkowa. W wyniku zdarzenia żadna osoba nie odniosła obrażeń.

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

W Raciborzu brakuje 3166 miejsc parkingowych

Deficyt miejsc parkingowych w Raciborzu to poważny problem. Co więcej, sytuacja będzie się pogarszać. Wrocławska firma SoftGIS wie, jak temu zaradzić. Jest tylko jeden problem… Potrzeba pieniędzy, naprawdę wielkich – 232 mln zł.

Kolizja na feralnym rondzie przy PWSZ

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną stłuczki na rondzie na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Matejki. Prawidłowo jadąca toyotą raciborzanka zderzyła się z prowadzonym przez mieszkankę Grzegorzowic volkswagenem polo.

Racibórz Bogumińska: mieszkańcy Studziennej zablokowali DK45

Fatalna nawierzchnia drogi, pękające domy, pędzące tiry, przechodnie zdmuchiwani do rowów – dla mieszkańców Studziennej miarka się przebrała. Przez 20 minut blokowali DK 45. Racibórz – blokada DK 45 – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————-

- reklama -

5 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here