Bójka pseudokibiców. Zatrzymano już 7 osób [ZDJĘCIA]

7 osób zostało na chwilę obecną zatrzymanych przez wodzisławskich policjantów, w związku z podejrzeniem o udział w bójce pomiędzy pseudokibicami drużyn Odry Wodzisław i GKS Jastrzębie-Zdrój.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej komendy zatrzymali 7 osób podejrzanych o udział w bójce pomiędzy pseudokibicami Odry Wodzisław i GKS Jastrzębie-Zdrój. Są to mężczyźni w wieku od 16 do 27 lat, mieszkańcy powiatu wodzisławskiego, żorskiego oraz Jastrzębia Zdroju. Do zatrzymania najbardziej agresywnych osób doszło 2 listopada w Wodzisławiu Śląskim po powrocie z Głubczyc, gdzie Odra Wodzisław walczyła o mistrzostwo III ligi.

- reklama -

Do zdarzenia doszło na terenie Wodzisławia Śląskiego. W wyniku natychmiast podjętej przez policjantów interwencji, udało zapobiec się eskalacji zagrożenia i szybko przywrócić porządek. W związku z interwencją zatrzymano bezpośrednio 4 uczestników bójki. Wylegitymowano kilkanaście innych osób.

 

 

 

 

Prowadząc dalsze czynności w tej sprawie policjanci zatrzymali kolejne 3 osoby, podejrzane o udział w bójce. Zatrzymanym za czyny, o które są podejrzani może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec 5 osób Prokurator Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Sprawa jest rozwojowa, planowane są dalsze czynności w tej sprawie.

/Paulina Krupińska/
——————————————————————————————————————–  
Polecamy również:

 

Zobacz więcej na portalu regionalnym GazetaInformator.pl
Czytaj ostatni numer GazetaInformator.pl nr 149>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here