Liga Obrony Kraju: straż graniczna strzela najcelniej

0

Zrzeszeni w Lidze Obrony Kraju funkcjonariusze służby więziennej i służb mundurowych postanowili sprawdzić, kto strzela najcelniej. Liga Obrony Kraju Racibórz – zawody strzeleckie – zdjęcia>>>

Raciborscy funkcjonariusze od kilku już lat działają w MKS Liga Obrony Kraju w Raciborzu i wspierają organizatora zawodów strzeleckich, pełniąc funkcje sędziego, zabezpieczają od strony medycznej, a nowym zawodnikom chętnie udzielają fachowego wsparcia.

W minioną niedzielę (3.11.13) na raciborskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Prezesa Zarządu Rejonowego LOK w Radlinie, w których wzięli udział m.in. funkcjonariusze SW oraz innych służb mundurowych. Celem zawodów była popularyzacja strzelectwa oraz podwyższenie umiejętności strzeleckich. Zawody odbyły się na podstawie Regulaminu Zawodów Strzeleckich i obejmowały trzy konkurencje tj. karabinu, pistoletu bocznego zapłonu i pistoletu centralnego zapłonu. Były to zawody kończące sezon strzelecki 2013 Rejonu Radlin LOK.

- reklama -

Na najwyższym podium stanął funkcjonariusz Straży Granicznej. Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Raciborzu uplasowali się na trzecim, czwartym, ósmym i czternastym miejscu. Poza pucharami i dyplomami z zawodów zostały wręczone dyplomy i puchary Raciborskiej Ligi Pistoletowej i Raciborskiej Ligi Karabinowej.

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Raciborzu w ogólnej klasyfikacji Ligi Pistoletowej uplasowali się na drugim, trzecim i dziesiątym miejscu, a Lidze Karabinowej na trzecim i czwartym miejscu. Pierwsze miejsce zajęli funkcjonariusze Straży Granicznej.

/mjr Marek Kwiecień/
oprac. /żet/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

CBŚ rozbiło gang narkotykowy, 6 osób aresztowanych

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali zorganizowaną grupę przestępczą wprowadzającą do obrotu znacznej ilości narkotyków w powiatach raciborskim i głubczyckim.

Zarzut usiłowania zabójstwa dla 34-latka. Grozi mu dożywocie

W poniedziałek Sąd Rejonowy na podstawie zebranych materiałów na wniosek Prokuratora Rejonowego w Raciborzu wobec 34-latka zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Rudy: mazda wjechała w nadjeżdżającą z naprzeciwka scanię

Niewiele zabrakło, aby zderzenie mazdy z samochodem ciężarowym w Rudach skończyło się tragedią. Dzięki przytomności kierującego ciężarówką nie doszło do czołówki. Rudy: mazda zderzyła się z ciężarową scanią – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————–  

 

Zobacz więcej na portalu regionalnym GazetaInformator.pl
Czytaj ostatni numer GazetaInformator.pl nr 149>>

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here