Fatalna pogoda zbiera żniwo: kolizja na Piaskowej [ZDJĘCIA]

6

Kierująca VW Golf raciborzanka jechała za szybko jak na warunki panujące na drodze. Straciła kontrolę nad pojazdem i uderzyła w nadjeżdżający ciągnik rolniczy. Racibórz: Golf zderzył się z ciągnikiem – zdjęcia>>>

Pogorszenie się warunków na drogach owocuje wypadkami i kolizjami. 26 listopada ok. godz. 12.00 jadąca ulicą Piaskową (od strony Auchan)  kobieta  nie  dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w nadjeżdżający z naprzeciwka ciągnik rolniczy. Kolizja spowodowała znaczne utrudnienia w ruchu na Piaskowej. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia (kierująca VW  20 l., kierujący ciągnikiem rolniczym 55 l.) nie odniósł obrażeń. Za spowodowanie kolizji kierująca została ukarana mandatem karnym.
- reklama -

/Wojciech Żołneczko/
——————————————————————————————————————– 
Polecamy również:

Potrącenie rowerzysty. Poszukiwani świadkowie wypadku

Na drodze pomiędzy Szonowicami a Raciborzem doszło do poważnego wypadku. Ciężko ranny został rowerzysta. Sprawca zdarzenia zbiegł. Policja prosi wszystkich świadków wypadku o kontakt.

Wypadek na Eichendorffa. Motorowerzysta w szpitalu [ZDJĘCIA]

Na skrzyżowaniu ulic Eichendorffa i Kościuszki w Raciborzu doszło do wypadku (zdjęcia). Kierujący Renault potrącił motorowerzystę. Na miejscu zjawiły się karetka pogotowia i policja.

Racibórz Ostróg: na Książęcej płonął samochód [ZDJĘCIA]

Zastęp straży pożarnej z Raciborzu interweniował na Ostrogu, gdzie paliło się auto. Strażacy bez trudu poradzili sobie z pożarem. Racibórz ul. Książęca – strażacy gasili samochód – zdjęcia>>>

——————————————————————————————————————– 

Podziel się informacją lub napisz własny  artykuł na forum.
Dodaj Temat na:   
forum.raciborz.com.pl

Dodaj!

——————————————————————————————————————

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

6 KOMENTARZE

 1. fubek

  Proponuje postawic tam fotoradar. Bo jeśli wiecznie miejscowe szofery rozbijają sie na ograniczeniu do 40, to chyba nikt mi nie powie, że to nie wina ich brku umiejętności. A Penie firmy ubezpieczeniowe chętnie dołożą się do fotoradaru w tym miejscu. 🙂

 2. yyy

  zakret poprawic a nie fotoradar stawiac, kazdy wie, ze jest dziwacznie zrobiony

 3. on

  Dojeżdżam tędy do pracy każdy dzień. Wiem jakie tam jest zagrożenie. Padło wcześniej hasło „fotoradar” od przedmówcy – ja myślę, że najlepszym najbardziej skutecznym a zarazem bezpiecznym rozwiązaniem byłaby przebudowa zakrętu na rondo bo są ku temu możliwości gdyż jest tam dużo miejsca. Dlaczego nikt nie wpadł jeszcze na taki pomysł?! Przejeżdżając tamtędy nie ma tygodnia by ktoś nie wypadł z pasa bądź otarł się o barierkę. Ileż tych barierek można wymieniać?! Kochani Urzędnicy zróbcie coś z tym, bo jak pokazuje dzisiejsza kolizja każdy z nas mógł znaleźć się na miejscu traktorzysty tylko wtedy skutki takiej kolizji mogłyby być tragiczne. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych kierowców.

 4. ???

  Już tak mamy, że jak jest 50 to jeździmy 60, jak jest 40 to jeździmy 50… Może najprościej byłoby stosowac się do obowiązującego ograniczenia prędkości?

 5. MaRuda

  Można przedłużyć barierę energochłonną i pas rozdzielający jezdnie o kilkadziesiąt metrów w stronę centrum, poza łuk zakrętu. Wtedy nadmiernie rozpędzeni nie będą wpadać na jadących w stronę Obory a z ich OC pokryje się tylko koszt naprawy bariery.

 6. Ta dziołcha nie jechala ani 50 ani 60km/h. Musiala zapier****c o zywot skoro wyrwala tylnie kolo w traktorze…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here