Maciej Maleńczuk w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0

Spektakl grupy Irrealis w MDK, happening Szlachetnej Paczki, koncert charytatywny Źródła – to tylko niektóre wydarzenia, jakie będą miały miejsce w czasie najbliższego weekendu.

29 listopada: Maciej Maleńczuk i Psychodancing wystąpią w RCK

- reklama -

W piątek, 29 listopada o godz. 19.00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Macieja Maleńczuka wraz z zespołem Psychodancing. "Maciej Maleńczuk & Psychodancing" to podróż przez muzyczne zainteresowania artysty o bogatym dorobku, postaci z czołówki polskiej sceny muzycznej. Usłyszymy m.in. ciekawe aranżacje piosenek, które inspirują Maleńczuka do pisania. Artysta swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych, dzięki czemu Wasze apetyty muzyczne zostaną na pewno zaspokojone. Bilety w cenie od 50 do 70 złotych.

29 listopada: Finał konkursu wiedzy o "Opowieściach z Narnii"

W piątek, 29 listopada o godz. 16.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 w Raciborzu odbędzie się finał konkursu wiedzy o "Opowieściach z Narnii".

29 listopada: Spektakl "Fat Killers" w wykonaniu grupy Irrealis

W piątek, 29 listopada o godz. 18.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu będzie można obejrzeć premierę spektaklu "Fat Killers" w wykonaniu grupy teatralno-kabaretowej Irrealis. Wstęp wolny.

29 listopada: Koncert "Muzyka Mistrzów od baroku do romantyzmu"

W piątek, 29 listopada o godz. 17.00 w Muzeum w Raciborzu odbędzie się koncert "Muzyka Mistrzów od baroku do romantyzmu" w wykonaniu kwartetu Sonos. Wstęp wolny.

30 listopada: Happening Szlachetnej Paczki w Raciborzu

W sobotę, 30 listopada w godzinach od 9.00 do 14.00 w Arenie Rafako w Raciborzu odbędzie się happening Szlachetnej Paczki, zachęcający do zostania darczyńcą. W programie: wspólny trening z mistrzem Ryszardem Wolnym, pokaz capoeira; taniec zumby Basi Twardoch; pokaz grupy aikido; mecze najmłodszych grup Unii Racibórz – rocznik 2008, 2007 i 2006; mecz Odry Wodzisław z drużyną SuperW, m.in. unitki, Daniel Tanżyna, Jacek Trzeciak; pokaz tańca orientalnego Majsun. Przez całą imprezę dzieci będą bawić wolontariusze Fundacji "Dr Clown". Będzie otwarta kawiarnia, a w niej pyszne ciasta i przekąski firmy Klimek. Całość poprowadzi Krzysztof Pakulec.

30 listopada: Turniej tenisa klubów HDK w Nędzy

W sobotę, 30 listopada o godz. 9.00 w Zespole Szkół Gimnazjalnych w Nędzy odbędzie się turniej tenisa klubów Honorowych Dawców Krwi. Organizatorem turnieju jest klub HDK w Nędzy.

30 listopada: Koncert Finałowy w "Naszym Kościele"

W sobotę, 30 listopada o godz. 19.00 w Kościele Zielonoświątkowym "Nasz Kościół"  w Raciborzu przy ul. Cecylii 7 odbędzie się koncert finałowy wieńczący warsztaty dla wokalistów, muzyków i zespołów.

1 grudnia: 17 zespołów zatańczy dla 4-letniej Hani

Stowarzyszenie Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło zaprasza na koncert charytatywny na rzecz leczenia i rehabilitacji złośliwego nowotworu mózgu 4-letniej Hani Glapińskiej. 1 grudnia o godz. 16.00 w RCK wystąpi 17 zespołów tanecznych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here